Jump to content

Windows 10 Insider Preview 14986 (rs_prerelease)


Grzegorz

Recommended Posts

Witam ! Chciałem tylko zapytać kogoś zorientowanego w sprawie Windows 10 Insider Preview czy problem z aktualizacją: Windows 10 Insider Preview 14971 (rs_prerelease) do: Windows 10 Insider Preview 14986 (rs_prerelease) to jest jakiś błąd globalny ? Bo u mnie aktualizacja cały czas wyskakuje w Windows Update i już pobierała się automatycznie 5 razy, ale zawsze w końcowej fazie konfiguracji systemu komputer się restartuje i zaczyna procedurę odzyskiwania poprzedniej kompilacji, czyli: Windows 10 Insider Preview 14971 (rs_prerelease).  

Link to comment
Share on other sites

Myślałem, że w gronie Insider po Windows 10 Insider Preview 14971. (rs_prerelease 161111-1700) teraz jest Windows 10 Insider Preview 14986. (rs_prerelease 161202-1928). Jest coś nowszego, bo mi wyświetla aktualizację jako najnowszą ? Na laptopie gdzie jest system 64-bit, aktualizacja zainstalowała się bez problemu, a na komputerze stacjonarnym z systemem 32-bit bujam się z tą aktualizacją już chyba z tydzień. Aktualizacja dociera prawie do końca, ale wyskakuje błąd połączenia z witryną Windows Update, komputer się restartuje i wraca do poprzedniej kompilacji. Co robić w tej sytuacji ?

Link to comment
Share on other sites

Mój błąd z tymi numerami - faktycznie 14986 jest aktualną wersją insider. Ja na Twoim miejscu aż tak bardzo bym sie nie przejmował - nie zawsze najnowsza wersja jest najlepsza. Ja w wypadku problemów pobieram iso, ale w tym wypadku nie będzie miało to zastosowania, bo iso jest zawsze w wersji stabilnej.

Link to comment
Share on other sites

W sumie, nie wiem czy jest lepsza, dla przeciętnego użytkownika nie ma wielkich różnic, tylko drażni mnie ten błąd i kłopoty z aktualizacją i resetowanie komputera po każdym włączeniu i ściągnięciu aktualizacji 14986. Za radą z internetu uruchomiłem Windows Power Shell jako administrator, podałem skopiowane komendy: net user test /add

net localgroup administrators test /add Wyskoczyło mi coś takiego: Wystąpił błąd systemu 1376. Określona grupa lokalna nie istnieje. PS C: WINDOWS system 32> Czy to coś pomoże, nie wiem co robić, czy da się to jakoś naprawić bez ponownej instalacji wszystkiego ?

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłem na innym laptopie znajomej gdzie jest zainstalowany Windows 10 Insider Preview 14965.rs_prerelease.161104-1700 -32 bit, przy próbie widocznej aktualizacji do: Windows 10 Insider Preview 14986 (rs_prerelease) również błąd ! Czyżby błąd głównie występował w wersjach 32 bitowych ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...