Skocz do zawartości

Urodzinowa promocja World of Goo


Micz

Recommended Posts

Studio 2dboy zorganizowało promocję z okazji pierwszych urodzin gry World of Goo. Jeśli ktoś jeszcze o niej nie słyszał, to jest to gra logiczna. Polega na budowaniu konstrukcji dzięki, której tytułowe Goo mogą dotrzeć do rury, która je wessie. Sama konstrukcja też jest budowana z Goo których jest kilka rodzai. Gra jest bardzo wciągająca.

A teraz o samej promocji, bo ona też jest ciekawa. Twórcy gry postanowili z okazji urodzin dać graczom prezent, ewentualnie gracze mogą dać prezent twórcom. Polega to na tym, że to my decydujemy ile gra jest warta, normalnie 20$. Jeśli ktoś chce może dać więcej oczywiście. Żeby móc zapłacić trzeba mieć konto na paypal.com. Jeśli ktoś chce kupić dobrą grę za grosze to naprawdę polecam. Promocja trwa do 19 października.

http://2dboy.com/games.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Spodziewając się "logicznej biedy", gdzie położono nacisk tylko na to czego nie widać wszedłem na podany Micz link bez większego przekonania.  Po obejrzeniu intro stwierdziłem, że muszą ją mieć :P. Pomijając super grafę, fizyka wymiata. Szkoda, że nie ma fajnego podkładu wraz z animacjami tańczących postaci w rytm tej muzy tak jak jest w Plants vs Zombies :D.

Dołączona grafika

Dopiero co zagrałem i to jest to co mnie wnerwiło: zostało mi ponad 2x więcej kulek niż był limit a nie mogę przejść tego:

Dołączona grafika

To jest dla mnie masakra. Po prostu utknąłem... zna ktoś sposób na ten poziom?

// Edit: problem rozwiązany... w końcu wszystko jest tylko kwestią czasu :D.

A tak poza tym Micz - gra jest niezła. Co do ceny 20 USD to nie majątek, są większe i nudniejsze gry, ale lekko przegięli z ceną. Co prawda mamy wolny rynek, więc mogą żądać tyle ile chcą za swój produkt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ale przecież tera można kupić nawet za 1 centa. A w polskich sklepach dostępna jest za 20 zł. Chociaż o ty dowiedziałem się niedawno.

Ja kupiłem sobie za 6 zł czyli 2,07 dolara :D. Pewnie oni z tych polskich 20 zł mają pewnie podobną kasę. Myślę, że ta promocja przyniesie im spory zysk, bo tak pewnie bym tej gry nie kupił. W zasadzie to zdecydowałem się głównie dla tego, żeby pokazać poparcie dla tego typu akcji, a przy okazji gierka jest fajna :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...