Skyisthelimit Posted April 26, 2015 Report Posted April 26, 2015 Co lubicie robić w czasie wolnym? Ale tak by był dobrze spożytkowny? Ja mam zamiar wybrać się do teatru, może w Warszaiwe, widziałem, że mają bardzo szeroką ofertę spektakli z dobrą obsadą Bilet zamierzam kupić przez nowo odkryty portal https://www.tiketto.pl/
Pawel Pik Posted August 10, 2015 Report Posted August 10, 2015 Ja akurat wolę poczytać - dla przyjemności albo w celu poszerzenia swojej wiedzy z jakiejś dziedziny.
zbychu.boniek Posted August 11, 2015 Report Posted August 11, 2015 Książki, filmy i bieganie za piłką to moje ulubione formy spędzania wolnego czasu.
eurodancer Posted August 12, 2015 Report Posted August 12, 2015 Nooo w czasie wolnym to lubię sobie piwko wypić, pochędożyć troszkę...
Piotr Trefl Posted August 26, 2015 Report Posted August 26, 2015 Preferuję różne formy spędzania wolnego czasu. Czasami wybiorę się pobiegać, ale chłodnym piwkiem też nie pogardzę. Lubię oglądać mecze piłki nożnej oraz filmy akcji. Szkoda tylko, że tego czasu wolnego tak mało...
ElNinio Posted September 21, 2015 Report Posted September 21, 2015 Ja lubię jeździć po punktach, w których wynajmuje się wozy. Pyrzowice wypożyczalnia samochodów - gorąco polecam.
lama1980 Posted September 23, 2015 Report Posted September 23, 2015 Mnie od lat pasjonuje fotografia. Teraz dalej mnie pasjonuje ale mam też inne ważne zajęcia jak projektowanie stron WWW.
celeste Posted November 28, 2015 Report Posted November 28, 2015 A czy interesujesz się także fotografią podwodną? I mogłbyś podpowiedzieć jaki sprzęt używany http://www.fotopodwodna.pl/pl/shop/93---sprzet-uzywany.html byłby najlepszy dla początkujacego w tym temacie?
Recommended Posts