Skocz do zawartości

Komputer nie chce się włączyć


firestone

Recommended Posts

Siema , mam problem z moim starym komputerem . Postanowiłem ostatnio po roku nie uzytkowania sprzedac swoj stary komputer . Kolega doradził mi , że najlepiej jak go porozkręcam i sprzedam na części , tak też zrobiłem - porozkrecałem w drobny mak i ogłosiłem . Dodam że komputer śmigał do ostatniej chwili bez żadnych problemów ale po kupnie nowego po prostu o nim zapomniałem :P . Coś mnie dzisiaj skusiło żeby go sprawdzić przed sprzedażą i poskrecałem go w miare swoich ( niewielkich ) umiejętności . Komputer odpalił , wiatraki się kręcą ale mam czarny ekran i jakies dziwne piknięcia - 1 długi i 8 krótkich a po kilkunastu sekundach znowu 1 krótki . Co to może oznaczać ? Znalazłem w necie że to może być karta , wymieniłem na moja terażniejsza i to samo . Przekładałem pamięci ram - dalej to samo . Zmieniałem dysk na inny , tez to samo . Zauważyłem że na zasilaczu mam 1 wyjscie zasilajace na karte graficzna 6 pin a na karcie graficznej są 2 wejscia 6 pin , może to być przyczyną ? Kiedyś śmigalo na tym zasilaczu i dobrze było .

Moj stary komputer to :

* Dwurdzeniowy procesor AMD ATHLON X2 4000+ 2.1 ghz z  ARCTIC ALPINE* Płyta Główna MSI K9N NEO V3* Pamięć ram 2 x 1 gb ddr 2 667 MHZ

 

* Zasilacz Tracer Highlander 500W

 

Bardzo proszę o pomoc i zarazem z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...