Skocz do zawartości

Edyta Górniak zaśpiewała utwór Metallicy


Przem0l

Recommended Posts

Żeby nie było - jestem w pełni władz umysłowych, a przynajmniej takiej wersji się trzymam, kurczowo.

O tym, że za utwór Nothing Else Matters wziął się nie kto inny ale odtwórca własnej wersji hymnu narodowego (pamiętamy) można wyczytać na chyba wszystkich ogólnotematycznych portalach. O tym, że (delikatnie mówiąc) tej osobie chyba nie wyszło, też. Ale to nie wszystko, jest coś czego na onetach nie wyczytacie :).

 

Po wysłuchaniu około minuty, musiałem odkazić uszy tym samym tytułem ale w wersji bardziej przyswajalnej, więc wybór padł na S&M. Czysto, z klasą i tak jak trzeba. Ale czegoś mi brakowało, w głowie miałem myśl "Rock in Rio". To co, że bardziej kojarzy się to z Iron Maiden... w 2011 roku Metallica tam była, grała i śpiewała. Oh ah.

 

Jutub skeszował co trzeba i ... po minucie wróciłem od wersji Edyty Górniak.

 

Tak - to nie jest żart. To jest ponura rzeczywistość. Edytka zrobiła to lepiej niż sama Metallica. I to sto razy lepiej. Nie znam prawie żadnej jej piosenki i nie mam zamiaru tego zmieniać. Ale pomimo zapomnienia części tekstu, zmienienia melodii, plucia i dyszenia w mikrofon - szło tego słuchać. Jak nie wierzycie to wrzućcie utworek Metallicy z Rio 2011.

 

Masssakra.

 

// edit: to jest offtop, więc tematyka jest (prawie) dowolna ^.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...