Skocz do zawartości

zacinanie, "klatkowanie" od razu po starcie systemu.


maximus85zmc

Recommended Posts

Witam . pisałem już na kilku forach o tym problemie jednak nikt się nie zainteresował tym dziwnym przypadkiem.

DO RZECZY ....

odpalam kompa i zaczyna się zacinanie obrazu, dzwięku i w ogóle wszystkiego co się robi na kompie można nazwać to klatkowaniem, opóźnieniem.

Przesuną kursor to przesunie się za chwile, nacisne np. przycisk "zamknij" zamknie się za sekunde.

Nie zawsze po włączeniu systemu to się dzieje, a jeśli się stanie czasem mija po kilku minutach a czasem nie...... restart i czasem zacznie pracować normalnie a czasem kilka razy restartuje. Nie wiem czy to system bo stawiałem już kilka razy i dalej to samo. W końcu ograniczyłem instalacje do niezbędnych programów i dalej to samo.

Sterowniki są najnowsze ze stron producentów

kiedy występuje ten problem zauważyłem wrost zajętości 2 i 3 rdzenia do ok 70 % przy czym dwa pierwsze dalej mają od 3 do 15%.

Pamięć ram jest obciążona do 1.2 gb maksymalnie, czasem wystepe duża ilość tzw. " błędów sprzętowych "

dysk nie chodzi jak zwariowany a raczej wystepuje normalny odczyt i zapis.

nie wiem co jeszcze bym mógł powiedzieć na ten temat.

mój komp :

amd phenom II x4 955 BE + gigabyte G-POWER II PRO

gigabyte - ga-ma790-fxt-ud5p

patriot 1333 4x2 gb pod amd

gigabyte - GTX-560 ti soc

be-Quiett 550w

samsung 322gj 320GB

samsung t220g (22"-1680/1050)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

odznaczyłem w opcjach rozruchu .... to coś daje czy jednak jak wywale to bedzie pewniejsze ?

Wpadłem an pomysł że być może jest to wina sterowników .... odinstalowałem sterowniki do grafy i zainstalowałem starsze te dostarczone z kartą 266 i jest jakaś poprawa zdarza sie to znacznie rzadziej od wczoraj tylko raz dziś rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...