Skocz do zawartości

Gry minimalizują się na Win7


matix1505

Recommended Posts

Witam, po zainstalowaniu gry i jej uruchomieniu gra zaczęła się minimalizować do paska zadań. Dzieje się tak co chwilę i jest to bardzo irytujące. Gra to Deer Hunter tournament. Postanowiłem wgrać od początku windowsa 7 łącznie z formatem dysków i podziałem na nowe partycje, lecz po tym zabiegu problem nadal występuje. Dodatkowo zainstalowałem Gta IV i problem też występuje lecz dzieje się to tutaj raz na 5-10 minut, a w pierwszej grze dosłownie co 30 sekund, nie zdąże się porządnie ruszyć nawet. Jest też problem z powrotem do gry, trzeba wielokrotnie klikać żeby załapało. W innych grach tego problemu nie ma, np. Euro Truck, Test Drive Unlimited, wszelkie symulatory, simsy.

Sprzętu raczej wina to nie jest, 1gb ramu na karcie GeForce 9600gt, procesor intel 4rdzeniowy 2,33 Ghz.

System 32 bitowy.

Proszę o pomoc bo się wykończę jak tak dalej pójdzie.

Dziękuje i pozdrawiam.

Proszę pilnie o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie jest to wina jakiejś aplikacji zewnętrznej? Próbowałeś powyłączać wszystko co się da? (GG, Skype itp).

Cytat z innego forum:

Problem jest dość znany na windzie 7. A to z racji tego, że system ma automatycznie poustawiane wypełnianie takich funkcji jak "defragmentacja dysku" czy inne systemowe bolączki. Rzecz w tym, że wszystko dzieje się w tle i po wykonaniu danej funkcji system sam odświeża ekran do poziomu pulpitu, to samo występuje na przykład przy zdalnym skanowaniu systemu przez programy antywirusowe, czy pojawieniu się nowych updatów dla systemu.

Nie jest to problem związany z grą i jago, że sam dość często go doświadczałem, przerzuciłem się po prostu na grę w trybie okna. Jeżeli tobie bardzo to doskwiera spróbuj tego samego powinno pomóc.

Problem jest znany. Nie tylko Ty go masz. O dziwo, ja nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gra jest w miarę nowa, więc to raczej nie problem zgodności. Ponieważ sam całkiem niedawno miałem problemy z aplikacją działającą w tle podczas grania w Battlefielda 3, przychylam się do opcji, że to któraś z aplikacji działających w tle. Pytanie tylko która. Czy w momencie minimalizowania okna masz jakieś komunikaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...