Skocz do zawartości

ENGAGE HQ PRO by Media-Droid


Watambor

Recommended Posts

Witam,

Natknałem się na coś takiego w necie :

http://www.media-tech.eu/produkty/media-droid/MT7001

Pytanie czy ktoś coś podobnego testował ? Miał w rękach ? Wg specyfikacji/opisu będzie to całkiem niezły sprzęcik i przyznam szczerze, że już chciałbym to nabyć niestety nie ma jeszcze nigdzie w sprzedaży.

Mały komputerek na androidzie zapowiada się świetnie.

Czekam na opinie i ewentualne za i przeciw ;)

PS. Jeśli temat jest w złym miejscu proszę o przeniesienie. Jak widać jestem tu nowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak do końca nie wiem jak mam to klasyfikować - mini PC z możliwością podłączenia jakiegoś monitora/telewizora? Jaki sposób łączenia? Bo jak VIA Lan to i telewizor musi być do tego przystosowany. Do tego patametry które nie szokują, jesteśmy przy tym ograniczeni do Androida (aplikacje z Android Market tylko i wyłącznie). Niby film obejrzysz, ale przy założeniu że zabawka będzie kosztować w granicach 1000 złotych z hakiem to możesz śmiało szukać czegoś pod ITX i samemu to robić Będzie to na pewno lepsze ;)

Ale czekam na cenę - póki co mogę krytykować ideę bezpodstawnie.

Edit:

Chociaż poczytałem dokładniej - nic szczególnego. Do takich rozwiązań szkoda się ograniczać do Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Chodzą po necie słuchy, że ma to kosztować 500-600 zł. W tej cenie mieć androida na TV to chyba nieźle :) System w pełni otwarty, każdy skonfiguruje pod siebie.

Jestem w tej chwili na etapie wybierania TV do domu i poważnie się zastanawiam czy wydawać 3500 zł na samsunga ze smart TV czy kupić coś podobnego za 2000 zł bez możliwości podpięcia neta i to urządzenie. System samsunga nie dorasta do pięt przecież androidowi....

Chyba się wstrzymam do premiery i pierwszych testów tego ustrojstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...