Skocz do zawartości

Zestaw gier niezaleznych producentów.


Micz

Recommended Posts

Na direct2drive.com można kuic zestaw 5 gier niezależnych. The Path, Zeno Clash, Democracy 2, Defense Grid: The Awakening i Cogs. Same dość ciekawe tytuły. Wszystko za $17.75 + vat ( z vat $22.20), czyli przy obecnym kursie jakieś 62 zł. Oferta dostępna pod tym adresem.

Z tych 5 gier najciekawsze jest chyba Zeno Clash, jest to gra FPP w której głównie walczymy bronią białą, której akcja dzieje się w bardzo ineteresującym świecie. Gra zebrała bardzo dobre recenzje i jest wysoko oceniana przez graczy.

The Path też jest interesujące jako coś zupelnie odmiennego od innych gier.

Democracy 2 to gra polityczna w któej musimy podejmować różne trudne decyzje aby nasz kraj się rozwijał i zarazem ludzie nas popierali, abyśmy w następnych wyborach znowu wygrali. Kiedyś grałem w demo pierwszej części więc mój opis pochodzi z tamtej gry, ale raczej aż tak dużo się nie zmieniło.

Cogs to gra logiczna 3D, taki bardziej zaawansowany pipeline.

Defense Grid: The Awakening to typowa gra z labiryntem, którego musimy bronić za pomocą wieżyczek.

Zestaw za te pieniądze naprawdę warty uwagi zwłaszcza, że przy okazji wspieramy niezależnych producentów gier, którzy potrafią zrobić cos odmiennego od mainstreamowej papki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wiesz Micz co mnie kiedyś wciągnęło? Coś odmiennego i ciekawego: Tycoon Deluxe. Gra jeszcze na dyskietkach, która chodziła mi na AMD 5x86 DX4 133 MHz :D. Rewelacja, potem był (nieszablonowy) Dungeon Keeper... Takich gier już się nie robi, tak jak mówisz: pełno dziś "mainstreamowej papki".

O The Patch kiedyś słyszałem, a nawet chyba czytałem w CDA, ale wtedy to było nie na mój komp (Duron 750, 384 MB, Riva TNT2 M64).... A teraz szkoda mi na to czasu i pieniędzy :D. Wolę pomłócić w coś sieciowego, przynajmniej sobie z kimś pogadam. A tak poza tym to zbieram na dźwiękówkę i nowego Stalkera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dungeon Keeper? Do teraz mam gdzieś dwójkę i skoro mi tak przypomniałeś to nie wiem czy nie zainstaluje i nie pogram sobie

Nie wiem jak pierwsza część, ale dwójka zawsze mnie rozbawiała "Loszkiem pieszczoszkiem" i tymi żółciowymi grubasami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie musisz mi mówić co to Transport Tycoon Deluxe klasyka gier ekonomicznych. Dungeon Keeper też jedyny w swoim rodzaju. Chyba myślisz o innym The Path bo to dosyć nowa gra. Zeno Clash zresztą też, na silniku source jest zrobione więc graficznie tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...