Skocz do zawartości

Nowy Intel


Andreal

Recommended Posts

Witam. Ostatnio popsuł mi się procesor. Jest to Pentium D. Chciałbym kupić jakiś zastępczy (nie gorszy). Nie będzie on stanowił sprzęt na dłuższą metę, bo po wakacjach i tak składam nowego potwora stacjonarnego. Przeglądałem aukcje na Allegro i zauważyłem tą - LINK . Opłaca się? Proszę o odpowiedź, czy kupować, czy nie za taką cenę, lub może znaleźliście coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Podaj, jaką masz płytę główną.

Sorry, nie doczytałem :D

Pentium D to nie jest wielordzeniowy procesor?

Jest, ale on ma socket 775 więc może se tam wsadzić nawet Celerona za 10zł z allegro. :rolleyes:)'>

Zależy jaką moc miał twój stary Pentium D. Jeśli był np. 1,6GHz to mógłby być lepszy od P4 3.0GHz. W końcu po to zostały wymyślone dwa rdzenie :) Lecz dwa rdzenie są trochę droższe od P4 a P4 są to na prawdę fajne procki. Stare, ale jare. Jeśli chcesz kupić procka tak na chwile aby się pobawić przez wakacje, to bierz P4. Radzę brać od Super Sprzedawców, ponieważ wtedy masz pewność, że Cię nie oszukają. ;)

PS. Witam po długiej przerwie :D

Edytowane przez MisterAdam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hmmm. A mógłbyś podać mi konkretne linki do aukcji na Allegro? Sorki, że nie dopisałem, że Pentium D ten ma 2,8GHz ;) Żebyś się nie wahał to zasilacz - MC RS-450-Acly, montażówka - Foxconn P4M8907MB-RS2H

Ubiegam o zamknięcie tematu. [Problem rozwiązany]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...