Skocz do zawartości

Teamfortress 2 F2P i poznaj medyka


Micz

Recommended Posts

Valve postanowiło zmienić TF2 w grę darmową z kontami premium. Wszyscy, którzy kupili grę automatycznie dostają konto premium, nowi gracze aby dostać konto premium muszą dokonać zakupu jakiegoś przedmiotu w sklepie, z tego co wiem wystarczy jeden zakup. Ten krok mnie nie dziwi, wkońcu jak wprowadzili sklep, w którym przedmioty czasem są sprzedawane za większe pieniądze niż sama gra, to lepiej grę dać zadarmo a zarabiać na przedmiotach, zwłaszcza, ze Valve nie musi utrzymywać serwerów.

Różnice między kontem darmowym a premium:
Plecak:	        50 miejsc	                        300 miejsc (możliwość zwiększenia do 1000)
Przedmioty:	Standardowe	                        Standardowe, Rzadkie i Dodatki (czapki etc.)
Wytwarzanie:	Ograniczona ilość planów wytwarzania	Wszystkie plany wytwarzania
Handel:	        Może tylko otrzymywać przedmioty	Pełne uprawnienia handlu
Upominki:	Może otrzymywać upominki	        Może dawać i otrzymywać upominki
Valve wypuściło również filmik z serii "Meet the ...", tym razem poznamy Medyka.

Link dla tych, którzy chcą zagrać w TF2.

http://store.steampowered.com/app/440?snr=1_41_4__42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Bez konta steam nawet gry by nie pobrał. Może takie obciążenie jest, ja mam kilka ulubionych serwerów więc nie wyszukuję często. Może to wynika z dużego obciążenia. Możesz też zagrać za pomocą szybkiej gry wtedy wybierasz tryb gry i sam szuka najlepszego serwera, cho mi zazwyczaj znajdywał takie z dość wysokim pingiem 120-160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Chodzi ci o ubercharge dający niezniszczalność? To trzeba naładować lecząc graczy i to trochę trwa sama niezniszczalność też trwa krótko. Bez tego inżynier byłby bardzo trudny do pokonania.

Ta gra wcale rozgrywką nie jest bardzo podobna do Quake'a, nie jest tak szybka, jedynie rocket/sticky jumpy, a tak to gra mocno nastawiona na współpracę drużyny i odpowiedni dobór klas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja najczęściej gram na tym:

193.218.154.37:27015

Ale to chyba najpopularniejszy serwer w Polsce i ciężko na niego się dostać, zwłaszcza teraz, gdy TF2 jest darmowe. Zazwyczaj ustawiam sobie auto dołączenie i wchodzę na jakiś losowy serwer.

Tu masz listę polskich serwerów, możesz połączyć się z wybranym serwerem klikając na IP.

http://www.tf2.com.pl/serwery

Aha sprawdź też czy Twój firewall nie blokuje TF2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Z firewallem wszystko gra, okazuje się, że to wina samej gry, obecnie mają jakieś problemy z wyszukiwarką serwerów, auto dołączanie też nie działa. Ale ręczne dodanie serwera do ulubionych pykło ;) A znasz może jakąś stronkę na której będzie więcej serwerów do TF2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

to są chyba wszystkie polskie.

Tu masz na przykład listę serwerów http://www.game-monitor.com/GameSearch/tf2/Team_Fortress_2.html

Myślę, że vale szybko się upora z tym problemem. Pewnie jest to spowodowane dużą ilością graczy.

A Rogal co do twoich obawe o to, że ta gra jest zbyt Quakowa, to ściągnij i się przekonaj nic nie tracisz w końcu to darmowa gra. No może po za czasem na poranie bo waży 10 GB z wszystkimi mapami, ale serwery Steam praktycznie zawsze idą pełną parą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja jestem za, tylko trzeba znaleźć mało zaludniony serwer, no i wbicie do jednej drużyny może być problematyczne, bo tf pilnuje, aby w drużynach była podobna liczba graczy. Jedynie przy zmianach mapy dało by radę się umówić, ale przy większej liczbie osób zawsze komuś by się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...