Skocz do zawartości

Jeżeli czegoś szukacie w Google...


Recommended Posts

Właściwie to wszystko zawarło się w nazwie tego tematu. Niemniej jednak chciałbym was od czasu do czasu pytać o takie pojedyncze i proste kwestie jak "co wpisujecie żeby znaleźć..." itp. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, nie jesteście żadną grupą testową (króliki doświadczalne :P), a jedynie pozwalacie mi uczynić internet bardziej trafnym pod kątem prezentowanych stron www :)

Na dobry początek: kiedy zastanawiasz się jak sprawić, by twoja strona www weszła wysoko w wynikach wyszukiwania, jednak nie masz pieniędzy na usługi profesjonalnej agencji interaktywnej i postanawiasz zrobić co nieco samemu - czego szukasz? SEO czy pozycjonowania stron www?

Prosiłbym nie zamykać tematu, od czasu do czasu będę pytał tak jak wcześniej już wspomniałem :)

Jeżeli macie pytania odnośnie właściwego generowania trafności wyszukiwań to także tu ładujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na pewno zacząłbym od SEO, bo pozycjonowanie strony która jest źle zoptymalizowana jest dużo mniej skuteczna. Nawet samo SEO potrafi dać niezłe wyniki na słowach kluczowych z małą konkurencją. Mi jedną stronę udało się wyprowadzić na pierwsze pozycje na kliku kluczowych słowach (czasem nawet trzy pierwsze pozycje) w zasadzie samym SEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...