Skocz do zawartości

Błąd przy otwieraniu plików


szymon_ddr2

Recommended Posts

Witam .. ostatnio mam duży problem z moim systemem .. miałem problem z XP Antivirus z czego czytałem jest to wirus blokował mi wszystkie programy .. więc zrobiłem przywracanie systemu .. o dziwo problem zniknął ale teraz nie mogę otworzyć żadnego programu , gdy klikam na obojętnie jaki program wyskakuje mi okienko gdzie wybiera się za pomocą jakiego programu otworzyć ten plik .. nie wiem co mam z tym zrobić .. nie mogę włączyć żadnego programu .. próbowałem nawet znów zrobić przywracanie systemu .. to też nie dało rady .. bo nawet przy tym jak kliknąłem ikonke z plikiem przywracanie systemu wyskoczyło to okienko .. nawet jak próbuję otworzyć jakiś plik z płyty to też to samo .. próbowałem też włączyć w trybie awaryjnym i znów to samo ... bardzo proszę o pilną pomoc .. zależy mi na tym żeby to jakoś naprawić .. bo sam już nie wiem czy robić formata ; / czy jednak da się to naprawić ; )... z góry dziękuje za pomoc ; p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jeżeli miałeś fałszywego antywirusa format byłby dobrym rozwiązaniem: nigdy nie wiadomo ile trojanów przetrwało operację przywracania systemu.

Co do samych programów to ich zachowanie jest jak najbardziej prawidłowe: przywracanie systemu polega min na odtworzeniu rejestru, a co za tym idzie informację o wszelkich programach zainstalowanych na komputerze po dacie którą wybrałeś nie będą działać.

Jeżeli te programy zostały zainstalowane wcześniej może to być działalność fałszywego antywirusa, a co za tym idzie pozostaje tylko format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ale ja tylko przywróciłem system o 2 dni .. bo tak naprawdę wczoraj miałem ten problem z tym fałszywym antywirusem .. a żaden program mi nie działa choć były dużo dawniej instalowane i nie sądzę żeby te wszystkie programy nie działały przez tego fałszywego antywirusa .. hmm mam jeszcze jeden problem .. dotyczący panelu sterowania .. gdy próbuję kliknąć dodaj lub usuń programy wyskakuje mi c\WINDOWSsystem32\rundll32.exe nie można odnaleźć aplikacji hmm o co z tym chodzi ? .. chyba jednak sobie odpuszczę .i zrobię format .. ale bardzo by mi zależało uniknąć tego.. więc jeśli jakoś by dało się naprawić to to bardzo proszę o pomoc .. i dziękuje za wszelkie starania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Generalnie widać, że system został po prostu zniszczony przez tego "antywira".

Format będzie o tyle lepszym rozwiązaniem, że po 1 godzinie będziesz miał świeżą instalację, a nie łatany system z którego stabilnością może być różnie. Jakkolwiek by nie patrzeć w tym wypadku tak będzie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...