Skocz do zawartości

TOP10 najczęściej oszukujących przedstawicieli zawodów


Przem0l

Recommended Posts

W dzisiejszym rankingu wirtualnej polski na TOP10 najczęściej oszukujących przedstawicieli zawodów IMHO zabrakło Informatyków.

1. Hydraulik

2. Barman

3. Taksówkarz

4. Fryzjer

5. Akwizytor

6. Malarz ścienny/budowlaniec

7. Lekarz

8. Kosmetyczka

9. Sprzedawcy

10. Doradca bankowy

Sam pomagam znajomym i to co widzę przeraża mnie bardziej niż fucha malarza lub hydraulika.

Najczęściej mogę przyczepić się do:

1. brak sterowników na dysku (do mnie trafiają kompy praktycznie po format więc stery są bardzo potrzebne a szukanie ich pod XP gdy lapek jest ma nalejkę z Vistą jak wiecie do najprzyjemniejszych czynności nie należy, poza tym zaoszczędzi mi to czasu. Takie numery serwują naturalnie osoby, które 2 i więcej razy koszą gościa za to samo);

2. brak jakiejkolwiek ochrony przed złośliwym oprogramowaniem (fajnie jest dopilnować żeby klient często wracał);

3. brak aktualnych łatek, wrzuconych automatycznie przez Windows lub zewnętrzną aplikację (to samo co wyżej);

4. użytkownik naturalnie ma uprawnienia administracyjne zamiast power usera z obciętymi niektóryki opcjami (których i tak normalnie nie wykorzysta), co pomaga wirusom wejść i grasować bez żadnych problemów (nadal dbamy o kolejne wizyty);

5. totalny syf na dysku, w końcu poprzedni informatyk nie miał czasu (chęci i interesu) przestrzec przed pewnymi okolicznościami.

Tak mogę pisać dalej i dalej ale po co. Jak dla mnie to Informatycy powinni znaleźć się w tym rankingu i to wcale nie na ostatnim miejscu. Jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności kompy do mnie nie wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...