Skocz do zawartości

Porządny serwer


deus

Recommended Posts

Może jesteście w stanie mi pomóc, poszukuję bardzo dobrego serwera, najważniejsze żeby był stabilny i szybkie, choć oczywiście im mniejsza cena tym lepiej. Możecie coś poradzić? Na serwerze ma się znajdować sklep internetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zależy jak duży t ma być sklep, o jak dużym przewidywanym ruchu. Ja mogę polecić nazwa.pl, maja naprawdę dobry stosunek jakości do ceny. Za 300 zł netto 50 GB powieżchni dyskowej do do dowolnego podziału między www, pocztę, bazy danych i usługi dodatkowe, nielimitowany transfer, nielimitowana ilość domen, baz danych, kont ftp i email i w cenie są usługi dodatkowe, czyli dostęp do poczty przez przeglądarkę z kalendarzem zadaniami i notatkami, program fakturujący online, galeria prywatna publiczna i blog na wordpressie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak ja pisze Milcz wszystko zależy od tego czego oczekujesz. Mogę Ci powiedzieć o swoich doświadczeniach. Korzystam z cut od dłuższego czasu i bardzo sobie chwalę. Nigdy nie miałem problemów. Dla mnie dużą rolę odgrywa też cena, a tutaj to wychodzi 37 zł., więc w sumie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...