Skocz do zawartości

Problem z liveboxem


Recommended Posts

Od 2 tygodni jestem szczesliwym posiadaczem liveboxa. Livebox wersja2 czyli ten lezący (pierwszy był stojacy ). na początku nie było problemu z wejściem na http://192.168.1.1/ czyli powiedzmy stronę do zarzadzania tym liveboxem. Tylko po pewnym czasie wogóle się to nie ładuje. Pisze nie mozna wyświetlić strony i bla bla. internet dziala normalnie więc do szczęscia nie było by mi to potrzebne tylko że wyłączyłem tam wi fi , tak że nie da się go włączyć przez przycisk na liveboxie tylko trzeba koniecznie tam w ustawieniach. Miał koś tez taki problem? jak tak to jak sobie z tym poradzic? próbowałem przez IE i Opere ale skutek ten sam więc to nie kwestia przeglądarki raczej. Wyłanczania i włanczanie do pradu nic nie daje. tak samo jak parokrotny reset liveboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Spróbuj zrestartować Lixeboxa, czyli odłącz go od sieci na minimum 10 sek. Jesli to nie pomoże, przywroc go do ustawień domyslnych (jak to zrobić masz opisane w instrukcji). A jesli i to zawiedzie, zadzwoń na infolinię. Jeśli powiesz jaki masz problem i ze restartowałeś oraz resetowałeś go, powinni wymienić Ci tego szajsoboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...