Skocz do zawartości

Format lub naprawa windowsa z pendrive


Davi

Recommended Posts

Witam,

Już szukałem pytałem rożne konfiguracje z ta naprawa / formatem netbooka bez napędu i ciągle mi coś nie wychodziło może dlatego ze czytałem słabe poradniki ?

No to jak w temacie potrzebuje naprawić windowsa na netbooku Acer One , komputer nie dochodzi nawet do tego momentu Dołączona grafika - próbowałem już włączać przez tryb awaryjny ale niestety nic się nie dzieje po prostu czarny obraz.

Może wyjdzie dysku i przeskanowanie go antywirusem / malware na stacjonarnym by pomogło czy raczej nie bo są usunięte pliki windowsa?

Właściwie to wolę go tylko naprawić gdyż szkoda tracić danych

Liczę na pomoc , najlepiej jakieś poradniki ale dobre z obrazkami albo najlepiej filmikami : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Z naprawą instalacji jest czasem lepiej, a czasem gorzej... Poważnie :) Właśnie sam się biję z naprawianiem systemu i jestem bliski przeskoczenia na świeżutką instalację zamiast naprawiania.

Krótko mówiąc - format. A jak Ci szkoda danych to postaraj się zbootować coś z pendrive - może być Slax albo Knopix, ewentualnie Xpud. Sposób stawiania na pendriva znajdziesz na stronie każdego z tych systemów.

Potem zrób kopię danych na zewnętrznym nośniku i powinno być okej. Stawianie systemu też powinno nastąpić z Pendrive. Myślałeś może o zmianie systemu? Xubuntu jest bardzo przyjemny.

Jeżeli jednak chcesz XP to tutaj jest poradnik jak zrobić go na nośniku wymiennym typu pendrive:

http://walendowski.com/2009/02/19/instalacja-windows-xp-z-usb-pendrive-a-karty-pamieci-flash/

Wszystko wskazuje na to, że jak jutro napędy będą odmawiać posłuszeństwa to będę się bawił z takim czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...