Skocz do zawartości

Pamieć Wirtualna


Recommended Posts

Ustawione mam Rozmiar Niestandardowy

Rozmiar Początkowy 669 MB

Rozmiar Maksymalny 1344 MB

Całkowity rozmiar plików stronnicowania dla wszystkich dysków

Dopuszczalne minimum: 2 MB

Zalecane: 669 MB

Aktualnie Przydzielono: 669 MB

Bardzo proszę sprawdzić czy to jest dobrze ustawione, a jak źle to proszę napisać jak powinno być ?(bo wystarczy że uruchomię 10 zakładek na Internecie i wszystko się zacina nigdy tak nie było a kolejne 5 powoduje ze wyskakuje ten komunikat o pamieci wirtualnej).

Piszę to teraz bo 5 minut temu wyskoczył w prawym dolnym rogu taki znak żółty ostrzegawczy z wykrzyknikiem bez opisu i nie moglem nic otwierać, wyskakiwało ciągle aplikacja dll nie została zainicjonowana. Teraz już wszystko chodzi. Mam jeden dysk twardy C, jakby miało to w czymś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Po to ustawia się w ten sposób, aby system dynamicznie reagował na zapotrzebowanie na pamięć. W robocie strasznie mnie to irytowało, bo było na sztywno i kilka razy się naciąłem przy instalacji nowego softu- dlatego ustawiłem wszędzie rozmiar kontrolowany przez system. Jaki Ty masz w ogóle system operacyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Muszę się zastanowić na d zakupem 1GB, a może ja chcę 512 MB, pytam się czy jest dobrze ustawione, a nie kupić i co kupię ten 1GB i znowu mi wyskoczy ten komunikat po jakimś czasie, przeleciałem na google o pamięci wirtualnej i mają nawet 2GB i mają problemy z pamięcią wirtualną. W sklepie, kolega chciał kupić komputer, nawet lepszy od mojego i tylko do internetu, pracy na komputerze, word itp. i oglądania filmów internetów w komputroniku, nie, to jest za słaby, ja panu pokaże,albo złożymy wtedy będzie dobry. Kurwa jak ja tam poszedł, był taki Samsung czerwony notebook za 1000 zł, od razu bym go wziął i by chodził, ważne że Intel, jak jest Procesor Intel, to od razu kupować. Banda naciągaczy, złodzieji i kłamców w tym sklepie. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Generalnie zasada jest taka, że system powinien mieć tyle samo pamięci wirtualnej ile ma ram. Czyli 1GB ram = 1GB pamięci wirtualnej. W większości przypadków to jednak nie wystarcza i trzeba ustawiać to w innych proporcjach (1:3, 1:4). W Twoim wypadku ustawienie page file na poziomie 2 GB byłoby w sam raz. Raczej nie znajdziesz programu który pozwoliłby na zajęcie całej pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...