Skocz do zawartości

Unreal Engine 3 Tech Demo


Micz

Recommended Posts

Jest moc. Ciekaw jestem jak z optymalizacją, może podziałają coś w zakresie płynności.

Tak na dobrą sprawę to jest już trochętych alternatywnych, liczących się silników...teraz dochodzi UE 3, na upartego wcześniejsza wersja tegoż też podejdzie. Do tego CryEngine w dostępnych wersjach. No i zaskoczenie w postaci Frostbite 2.0 - kto widział alpha gameplay z Battlefield 3 ten wie o czym piszę :)

Dla przypomnienia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dasz wiarę, że to zmodyfikowany silnik z Quake? Nie jestem pewien czy na gamecorner obrze przeczytałem, ale... QUAKE III? To wiele wyjaśnia, bo najnowszy trailer nadchodzącego DLC do BO jest po prostu ochydny i sprawia, że mi się wszystko przewraca. No ale co się dziwić - na konsolach daje radę, więc czemu nie ;)

Odnośnie MW 3 - ma być straszliwe nawiązanie do poprzednich MW, zatem będzie mimo wszystko zabawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja jeszcze wrócę do pierwszego filmiku:

"This is a real-time demo running om three Nvidia GTX580"

Demo fajne, ale 3 GTX-y 580 skutecznie sprowadzają na ziemię jeżeli chodzi o to co zobaczymy na własnym sprzęcie.

Co do Battefielda, to robi niezłe wrażenie. Kiedy będzie premiera? Bo trzeba odłożyć trochę gotówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Preorder możesz już robić. Szkoda tylko, że Back to Karkand będący remakem mapki Strike at Karkand z BF 2 będzie dostępny tylko dla zamawiających pre - order....a potem pewnie zrobią jako płatne DLC.

Co do UE 3 - sami producenci powiedzieli, że grafika oferowana przez silnik jest poza zasięgiem współczesnych konsol, więc jest szansa że będzie kolejna fala pudełek od MS oraz PS od Sony. Kiedy? Ciężko powiedzieć, ale pracują nad tym ostro.

Chłopaki my to powinniśmy nagrywać podcasty o grach, sofcie i sprzęcie podczas wyżynania się w Quake albo jakieś tactical shootery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...