Skocz do zawartości

Komputer do 1500 zł


Trix33

Recommended Posts

Witam, wszedłem sobie na allegro i spojrzałem na komputery, zaszokowało mnie, że są one aż takie tanie! Obecnie mój komputer się psuje o czym już pisałem w temacie "Temperatura CPU" naprawa, oraz koszt wszystkich komponentów wynosiła by jakieś 800-900 zł, więc chce się zapytać czy nie opłaca się kupić nowego komputera... Proszę o oferty na allegro (do 1500 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Z tego co widziałem najlepiej sprzedają się te zestawy:

http://allegro.pl/nowy-zestaw-quad-4-x-3ghz-1000gb-8gb-ddr3-i1448859004.html

http://allegro.pl/moc-4rdzenie-4x3ghz-4gb-ddr3-500gb-gts450-1gb-500w-i1438085848.html

Są to dosyć sensowne propozycje, obydwie mają swoje zalety i wady, ale obojętnie która weźmiesz poradzą sobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tymczasem mam kompa:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3600+, 2010 MHz

2 GB Ram DDr2

ATI RADEON 4600 HD Series

MSI K9N4 Ultra-F nForce 500

I szczerze? Prawię wszystko chodzi mi na full detalach, nie wiem jak to możliwe, ale nie miałem jeszcze problemu z żadną grą(prócz Gothica 4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No wiesz, wydaje mi się, że byłbym wstanie złożyć kompa (tylko kabelki odchodzące z płyty głównej były by problemem), ale oczywiście nie jest to moja kasa, rodzicie kupują mi kompa i wątpię czy będą chcieli bym złożył sam, a po drugie chciałbym kompa na raty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Myślałem, że chciałeś dać ofertę na allegro :P

Witam ponownie, chciałbym aby Panowie pomogli złożyć mi zestaw ok. 2500 zł najlepiej części podawać na komputronik.pl, mam zamiar tam kupić, najlepiej by procesor był intel,a grafika GF, wydaje mi się, że Intel i5 760 BOX, a grafika GTX460 byłby to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

W zakresie cen które podałeś ciężko będzie się zmieścić z i5 i GT460. Procesor zabiera za dużo z budżetu. Moim zdaniem optymalnie powinieneś wybrać coś z pokroju Phenom II x2 i Radeon 6850/6870 do tego. Wyszłoby w budżecie i nieco taniej niż na Intelu (a na pewno z lepszą grafiką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...