Skocz do zawartości

Bezprzewodowy zestaw klawiatura + mysz - JAKI?


crazylady

Recommended Posts

Witajcie.

Zalogowałam się na Waszym forum, ponieważ potrzebuję Waszej pomocy. Zbliżają się urodziny mojego mężczyzny i chcę Mu kupić w prezencie bezprzewodowy zestaw klawiatura + mysz. Wiem, ze kiedyś licytował coś takiego na Allegro, ale niestety przegrał, do tej pory nic sobie nie kupił, więc pomyślałam, że to dobry pomysł. Dobrze by jednak było, żebym nie kupiła Mu żadnego "badziewia"... Zrobiłam małe rozeznanie i znalazłam zestaw LOGITECH MK520 Combo. Czy uważacie, że to dobry wybór. Mój mężczyzna ma komputer stacjonarny, jeśli ma to jakieś znaczenie. Jakiś czas temu zamienił w nim Vistę na WIN7... Rozumiem, że nie powinnam się martwić, czy myszka i klawiatura będą działały? Nie jest on jakimś fanatykiem gier, tak więc klawiatura i myszka będą Mu potrzebne do codziennej pracy... Proszę, pomóżcie. Czy Combo to ok wybór? Może polecicie coś innego (lepszego oczywiście;). Mój budżet na ten wydatek to max 200zł.

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie porady i rady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Całkiem niedawno kupowałem podobny zestaw dla dyrektora w mojej firmie i z czystym sumieniem mogę polecić takie rozwiązanie. Oczywiście Windows 7 w niczym nie przeszkadza i nie powinno być problemów z kompatybilnością (mój dyrektor też działa na Win7).

W podanej przez ciebie cenie jest to chyba najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...