Skocz do zawartości

Zamglony obraz!


tom3kfcb

Recommended Posts

Witam !

Podczas grania czy oglądania filmów gdzie są dynamiczne sceny obraz się robi zamglony. Wygląda to tak jak by obraz nie nadążał za tym co się dzieje.

Dodam że to nie jest to wina sterowników (przeinstalowywałem kilka razy i nic to nie dało).

Sprawdzałem na trzech monitorach(w tym na dwóch kablach D-SUB)i na jednym było wszystko ok a mianowicie na monitorze 15'' CRT, a na moim LED 18,5'' i innym LCD 19'' jest to samo. A w tym monitorze CRT złącze jest D-SUB ale kabel jest scalony z monitorem i pomyślałem że może kabel DVI pomoże ale najpierw wolałem się zapytać co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

MisterAdam: Karta raczej nie jest zepsuta bo jak pisałem wcześniej na monitorze CRT jest wszystko ok, karta graficzna (radeon hd 3600) nie jest najlepsza i najnowsza ale do np. gry pes 11 wystarczy a tym bardziej do starego pes'a 6, a jednak nawet na starszych grach jest zamglony obraz.

ralliart: Nie wiem jakie odświeżanie deklaruje producent ale rozdzielczość to 1366x768 a przy tej rozdzielczości do wyboru mam tylko 60Hz. Dopiero jak zmniejsze do 1024x768 to mam inne opcje odświeżania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...