Skocz do zawartości

ATI RADEON HD5470 czy GeForce 310M


Doman

Recommended Posts

Witam!

Mam zamiar kupić laptopa do max 2.6k (taki, żeby chodziły na nim gry te nowsze oraz do użytku internetowego)

ATI RADEON HD5470 czy GeForce 310M ? Jaką karte proponujecie.

Z tego co czytałem to asus jest jedną z lepszych firm także poszukałem na allegro takich lapków:

http://allegro.pl/laptop-asus-17-3-i5-460-2x2-53-4g-500g-hd5470-1gb-i1421986322.html z Radeonem

http://allegro.pl/asus-x52jc-k52jc-i5-460m-4gb-500gb-gf310m-1gb-hdmi-i1414666275.html z G310M

Czy dobry wybór ? Jeśli tak to który lepszy? I czy tak wgl. to Asus jest naprawde dobrą firmą.

Jeśli macie inne propozycje do 2.6k to proszę o Pomoc

Z góry dziękuje mistrz246

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Widać, że jedziesz copy/paste z innych for. Nieładnie. Co do pytania:

Zdecydowanie Radeon HD 5470 - zjada GeForce GT310 na raz. Co do ASUSów - to dobra firma. Niektórzy narzekają, że jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, ale ja oprócz tłuszczącego się plastiku nie mam nic do zarzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Widać, że jedziesz copy/paste z innych for. Nieładnie. Co do pytania:

Tak robie copy/paste swoich postów z innych forów :) zamieściłem te tematy na 3 największych forach o komputerach w Polsce bo zależy mi na szybkich odpowiedziach :)

Proszę o opinie także innych użytkowników.

A może lepiej Acer ? Też piszą, że ostatnio produkują lepsze sprzęty.

Kompletnie się nie znam w tej dziedzinie dlatego oczekuje na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Kwestia preferencji...Acer wychodzi taniej przy założeniu, że wykonuje naprawdę dobre laptopy. ASUSa polecam, bo wiem jakie są laptopy jego produkcji - trwałe i dobrze wykonane. Bez względu na to, czy użyto za dużo plastiku czy też nie. Jeżeli chcesz to możesz też rozważyć tego:

http://allegro.pl/hp...1424154833.html

Niestety, ale kultura pracy jest w tym HPku bardzo niezadowalająca. Zdarza się mu strasznie przyśpieszyć wentylatory i buczeć jak zwariowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

MisterAdam powiedz mi czym podkręcasz pamięć RAM w karcie grafiki? :>

I jakie nowe gry Ci śmigają na Radku 9000? Wrzuć screeny z konfiguracją i ilością klatek na sekundę jeśli możesz. Będę wdzięczny (tak jak i reszta) za potwierdzenie tych opowieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak, pamięć jak i zegar w Radeonie 9000 podkręciłem wyjątkowo mocno i musiałem dołożyć duży wentylator. Takim podkręcaniem na pewno skróce żywot tej karty. Natomiast GeForca podkręciłem o 10MHz, bo jest to moja nowa karta i nie chce jej zniszczyć...

Na Radeonie 128mb San Andreas śmiga na najwyższych detalach bardzo płynnie, a na GeForce delikatnie się zacina nieważne na jakich detalach. Do tego Pentium 4 2.8GHz podkręcony 3.3GHz.

@Rogal - screeny i ilość klatek na pw ci wyśle jak chcesz ale jakim programem sprawdza się ilość klatek w grach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...