Skocz do zawartości

Odzyskiwanie systemu.


MisterAdam

Recommended Posts

Siemka!! Mam pytanie odnośnie mojego laptopa. Jest to HP Pavilion dv6000 z Vistą HP 32-bit. W tej chwili mam zainstalowaną Vistę i na dysku dodatkową partycję odzyskiwania. Chcę zainstalować Windows 7. W tej Viście mam narzędzie odzyskiwania systemu, dzięki któremu mogę se tą Viste bezproblemowo reinstalować z tej partycji odzyskiwania. Czy jeśli zainstaluje Windows 7 nie nadgryzając partycji do odzyskiwania, mógłbym potem zainstalować od nowa Windows Vista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Sprawdź na stronie producenta, czy jest jakaś kombinacja klawiszy wciskana podczas startu laptopa, która na to pozwala. Najczęściej właśnie ona daje taką możliwość. Oczywiście każda zmiana na partycji startowej może to uniemożliwić, ale jeżeli nie ruszysz partycji odzyskiwania powinno to działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Aha, dzięki. Sprawdzę to...

Tak. Jest taki przycisk na klawiaturze F11, który włącza odzyskiwanie systemu. Ale nie wiem czy jeśli nie mam zainstalowanej Visty to też mi to pójdzie... Mogę też zrobić dwie płyty odzyskiwania systemu, który przywróci mi stan laptopa jak zaraz po kupnie ale nie mogę tego zrobić, bo mam zepsutą nagrywarkę...

Edytowane przez MisterAdam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...