Skocz do zawartości

Karta graficzna na AGP


MisterAdam

Recommended Posts

Siemka! Na rynku jest tyle kart graficznych, a ja nie wiem którą wybrać więc może mi doradzicie. Nie chce inwestować w, nową płytę główną a więc na razie trzymam się mojego Pentiuma 4. Mój procesor ma 3,5GHz a więc niektóre gry z 2009/2010 powinny mi pójść. Ale nie wiem jaką wybrać kartę graficzną. Nie chcę, aby moja karta miała jakieś zawrotne parametry, bo procesor i tak ich nie wykorzysta... Myślę o taniej karcie z 256MB lub z 512MB. Karta ma również dobrze się podkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie za duże wymagania jak na taki stary sprzęt?

Mam wrażenie, że nie podziałasz za dużo w tych nowych grach. Ale określ budżet jaki możesz przeznaczyć to może coś doradzimy.

Btw - wydałeś pewnie tak dużo na te starocie że już dawno miałbyś nową płytę główną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Może i miałbym, ale dużo na niej przepracowałem i chce żeby jeszcze troszkę pochodziła. Ale Pentiumy to dobre procki więc na obecną chwilę to jest komputer "niższej" klasy. Mam około 170zł. Może być używka bo czym rożni się karta używana od nowej? Ceną.... :rolleyes:

PS. Jak bym miał zmieniać płytę główną to wymieniłbym na płytę z i5, a nie chce wydawać niepotrzebnie kasy na niepotrzebne starsze płyty. Jak kupować, to kupować od razu coś niezłego, nie? Gdybym już kupił to na pewno na SATA a jak SATA to dysk do wymiany bo mam na razie ATA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dobra jeśli już chodzi o ścisłość - jedyna słuszna droga to Radeon X1950 PRO. Cena około 200zł. Możesz brać także pod uwagę X800GTO, X850XT ale tam masz DX9.0b i Shadery w wersji 2.1 więc nowsze gry ci nie zadziałają (bynajmniej napewno Burnout, NFS bodaj od Prostreeta w górę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...