Skocz do zawartości

Problem z myszką Trust 17026


Freedzik

Recommended Posts

Witam. Prosilbym was o odpowiedzi w sprawie mojej myszki Trust 17026. Jest to mysz przewodowa podlaczana pod port usb . Problem polega na tym iz dziala tylko na jednym porcie usb na pozostalych 5 wogole nie reaguje albo chwile podziala i nagle przestaje. Nie wiem o co chodzi ponieaz mialem wczesniej mysz Labtec bezprzewodowa podlaczona rowniez do usb <w sensie czujnik> ale postanowilem ja wymienic bo byla na baterie i troche mnie to denerwowalo ale wracajac do niej to byla podlaczona do usb w klawiaturze i wszystko dzialalo i dziala nawet teraz a nowa myszka tzn Trust nie dziala na tym porcie. Zalezaloby mi zeby mozna ja bylo podlaczyc do tego portu poniewaz kabel ma tylko 70cm bo nie bralem pod uwage tego ze nie bedzie dzialac na tym usb w klawiaturze. moglby mi ktos cos poradzic. Z gory dziekuje

PS:Jak podlaczam ową myszke do klawiatury to wyskakuje informacja ze nie rozpoznano urzadzenia badz urzadzenie jest niesprawne.

Prosze o pomoc bo nie chcialbym aby bylo to zmarnowane 40zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

wlasnie o to chodzi ze tylko usb z klawiatury jest podpiety ale nie uzywam go bo nie dziala na nim myszka ;/

PS a zadzialalo by moze rozwiazanie z kablem usb podpietym do tego usb na ktorym myszka dziala i podpiecie z drugiej strony myszki? Mam na mysli przedłużacz w formie usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...