Skocz do zawartości

Call Of Duty : Black Ops | Problem z crashami.


Grower

Recommended Posts

Cześć, dopiero się zarejestrowałem na forum specjalnie Was prosząc o pomoc, ponieważ naprawdę mi na tym zależy. Zainstalowałem oryginalną wersję gry, lecz po kilku chwilach ( Do 30'stu minut gry ), wywala mnie z powrotem do pulpitu z errorem " Directx ran out of memory ", bądź " DirectX has encountered an unrecoverable error. Check read me for reports ". Raz wywali mnie szybko, raz po jakimś czasie. Mój komputer spełnia wymagania gry, lecz mam kartę graficzną z serii GT 9600, a czytałem że kolejna łatka ma na celu właśnie naprawić konfigurację tych kart z grą - lecz do tego czasu chciałbym poprosić Was o pomoc. Co próbowałem zrobić - zainstalować najnowsze i starsze sterowniki do karty graficznej, to samo z Directx'em. Próbowałem zmieniać w rejestrze PagedPoolMemory, skanowałem rejestr, bawiłem się dość długo z opcjami Steam'a i samej gry, wyłączałem programy działające w tle i rzecz jasna mam wszystkie Update'y gry. Łatka ma wyjść, lecz nie wiadomo kiedy; na pewno jest opcja żeby do tego czasu coś na to poradzić, bo nie wiadomo ile Treyarcht może robić tą łatkę. Naprawdę Was proszę o pomoc, czekam na odpowiedź. Napiszę tutaj konfigurację mojego komputera :

DualCore Intel Core i3 530, 2933 MHz (22 x 133)

4 GB Ram Kingston

NVIDIA GeForce 9800 GT

Realtek ALC888/1200 @ Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller [b-2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...