Jump to content

Battlefield play 4 free


waaldii

Recommended Posts

Dla tych którzy jeszcze o tym nie słyszeli: http://battlefield.play4free.com/en/ Tam też możecie się zapisać po swój własny klucz, ja miałem okazję już w to zagrać. Jakie 1 wrażenia?

Toporny launcher. Grę odpala się przez przeglądarkę, tak jak battlefield heroes. Możecie się przygotować, że zanim w ogóle raczy się wam uruchomić, będziecie musieli uruchamiać to z 10 razy. Jak już uda nam się wejść do tego menu, to poczekamy sobie dłuższą chwilę na załadowanie danych. Bez względu na jaką zakładkę klikniemy, będzie się wczytywała dosyć długo. Kolejny problem to wejście do gry. Tutaj jest to nawet cięższe, niż wejście do samego menu gry. A to utrata połączenia z hostem, a to serwer full. Oj coś kiepsko działa ta ich wyszukiwarka.

W końcu jak uda się dołączyc do jakiejś gry, można się pobawić. Grafika całkiem niezła. Ale sterowanie, a przede wszystkim celowanie i strzelanie ( żeby trafić trzeba celować pod przeciwnika, gdy włączymy celowanie przez przyrządy! Pociski lecą w górę?) jest złe. Do tego strasznie dużo haców. Nie wiem, co to za zabezpieczenia ale twórcom należą się pochwały. Wersja beta, ograniczona liczba kluczy, a 1/5 graczy hackuje, że aż sama gra się dziwi i wywala nas do menu. Powiem szczerze, rozegrałem około 3 mecze i dałem sobie spokój. Pozostaje mieć nadzieję, że w wersji pełnej wszystko będzie dopasowane. A jeśli chodzi o bety, teraz polecam World of Tanks. tam przynajmniej dbają o grę i graczy

Link to comment
Share on other sites

Grałem cały jeden dzień i kilka następnych i jeszcze trochę i....wypisałem całą kartkę uwag.

Oszałamiający dźwięk wystrzałów, świetnie że został wyjęty z Battlefield: Bad Company 2. Podoba mi się system skillów dla poszczególnych postaci. Wkurza że nie można podnieść innej broni niż ta którą wybieramy na początku.

Chodzi dennie, ale może to dlatego iż to beta jest.

Szczerze przyznam, że wróciłem do ulubionego Battlefielda 2 i tam męczyłem się z bunny hopperami, hackami i wszystkim innym. Mimo tego iż EA zainwestowała w Punk Bustera baaardzo dawno temu.

Btw, nie łamiemy licencji poruszając temat tej gry poza obrębem oficjalnego forum gry?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ostatnie dosyć krótkie spotkanie z Battlefield Play4Free skończyło się średnimi wrażeniami. W moim przekonaniu od grudnia 2010 roku nie zmieniło się absolutnie nic co mogłoby podwyższyć moją ocenę tej produkcji.

Samo określenie "produkcja" jest tu nie na miejscu, podobnie jak w przypadku Battlefield: Heroes. Może te dwie gry powinniśmy porównywać?

Anyway wciąż są glitche, odrobina lagów i dzieciaki, które nie mogą znaleźć się w Battlefield: Bad Company 2 ze swoimi bunny hopami itp. Wszystko co najgorsze przeniosło się z Battlefielda 2 na tą darmową produkcję. I te znaczki: "Plays Best on Alienware" skłaniają do przemyśleń odnośnie optymalizacji samej gry :D

Postacie poruszają się jakby miały kołka w d*%@e. Skaczą jakby chciały, a nie mogły.

Będą jednak plusy - odświeżony klimat udanego Battlefielda 2 oraz dźwięki broni wyciągnięte z Bad Company 2.

A czy ktoś z was w to jeszcze gra?

Btw, to wciąż beta. Podejrzewam, że po wydaniu Battlefielda 3 całkowicie zrezygnują z tej darmowej zajawki...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...