Skocz do zawartości

Nowy Stalker


Przem0l

Recommended Posts

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat. Fani serii, powiedzcie, że czekacie na listę nowości i ulepszeń w stosunku do poprzednich wersji ;). Na info o większym terenie, o większyj ilości frakcji i o ładniejszej grafice. Do tego...

Ehh, szkoda gadać, z zapowiedzi wynika tyle, że innowacje znane z części drugiej zostaną nie tylko nie rozwinięte ale wręcz cofnięte, mapa będzie mniejsza, frakcji będzie 3, ... . Ponoć ma zostać dopracowany silnik gry, inteligencja przeciwników... tak ;). Co z tego? Dopracowanie silnika gry to szumne hasło, czy gra, która ma wyjść na przełomie roku 2009/2010 będzie wreszcie korzystać z procesorów, które swoją premierę miały pół dekady temu? Bo naprawdę bym się ucieszył jak by im się udało dokonać tego niewątpliwego sukcesu...

Jestem fanem serii (co Kasjo może potwierdzić ;)), ale takie gadanie, że będzie lepiej bo będzie gorzej to mnie nie bawi. To tak jakby twórcy Quake 1, po wydaniu Quake 2 stwierdzili, że Quake 3 będzie na silniku jedynki z tą różnicą, że zostanie on poprawiony. Mi nie chodzi o wodotryski, ale głównie te "innowacje", które pojawiły się w drugiej części Stalkera a których teraz wyrzeka się twórca gry. Czy Wam przeszkadzała możliwość upgradu broni czy armora? Czy przeszkadzała Wam jakość grafiki z włączonym HDRem i filtrowaniem tekstur? Przecież to było tak piękne, że człowiek aż bał się pomyśleć, co to będzie jak oni to rozwiną w kolejnej wersji... Jak widać obawy były bezpodstawne.

Nie ma co gdybać - poczekamy aż wyjdzie i wtedy wrócimy do tematu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...