Jump to content

luxor

Members
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

luxor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć. Orientujecie się może, co powinien umieć administrator sieci? Rozważam samouczenie się w tym kierunku.
 2. Nie wiem czy Cię zasmucę ale droga do pilotowania samolotów pasażerskich jest bardzo długa. Po pierwsze trzeba skończyć dobre studia. Po drugie trzeba mieć badania lekarskie. Które są bardzo restrykcyjne (wiele osób odpada już na tym etapie). Aktualnie jest tylko kilka szkól pilotazu w Polsce ( jak na przykłąd w Chełmie czy w Dęblinie). Jesli się nie dostaniesz to jednak nie znaczy, że nigdy nie zostaniesz pilotem. Możesz zawsze prywatnie zrobić sobie kurs na pilota śmigłowców.
 3. Czy ktoś próbował? Jak wrażenia? Jak się czuliście?
 4. luxor

  Gry karciane

  Kiedyś grywałem sobie w solitaire na komputerze hehe Jednak od jakiegoś czasu wolę sobie właczyć coś w czym jest trochę ryzyka czyli pokera.Zdarza sie,że umawiamy się z chłopakami na sesyjkę w domu. Jednak jak nie mam z kim pograć to siadam sobie do komputera i grywam sobie z innymi. Polecę Ci to- grasz tam legalnie. O ile gra ze znajomymi niestety legalna nie jest, to w kasynie możesz grać bez problemu. I nikt się nie przyczepi do wygranych przez Ciebie pieniędzy
 5. luxor

  rtg w Krakowie

  Masz może skierowanie? Pytam sie ponieważ od jakiegoś czasu nie ma możliwosci prześwietlenia się ot tak. Trzeba dostarczyć skierowanie ( wystawione przez dowolnego lekarza, ale musi byc). Prywatnie mozesz się wybrać na przykład do Prima Med na CIeszyńskiej. Można tam przyjść w godzinach otwarcia gabinetu rentgena oraz wykonać zdjęcie na miejscu.Tylko tak jak pisałem ze skierowaniem A najlepiej to zapisz się do jakiegoś ortopedy.
 6. Może pochwalicie się prędkością?
 7. co mam robić na sylwestra nie chce siedziec w domu
 8. Jakie polecacie? Pewnie,że chciałbym pograć sobie w najnowszego Wiedźmina ale z moim komputerkiem sie nie da niestety
 9. Czesc. Doradzicie mi w jakim sklepie kupić jakiś konkretny płaszcz na zimę? Poszukuje czegoś wykonanego z porządnej tkaniny, dobrej jakości. No i najlepiej nie droższego niż 200 zł.
 10. Oj sporo. Nie jestem ekspertem w temacie ale kiedyś czytałem,że otwarcie własnej hurtowni odzieży czy drukarni tanie nie jest i jest to kwestia kilkuset tysięcy złotych. Niby mozna sie bawić w drukowanie sitodrukiem w domu: https://www.reflect.pl/roznica-miedzy-karuzela-sitodrukowa-automatyczna-a-reczna.html Jednak nie jest to takie proste i na pewno nie jest to tanie... Tak wiec jeśli planujesz druk pewnej partii ubrań z własnym napisem to poszukaj sobie jakiejś dobrej hurtowni ciuchów, w której Ci takie nadruki na koszulkach wykonają.
×
×
 • Create New...