Skocz do zawartości

Jak sprawdzić IP znając nr gg?


Matti

Recommended Posts

Kiedyś na kadu po kliknięciu na dostępną osobę pokazywało IP, z tym, że tak było u kilku osób.  Obecnie nie wiem co jest ale niestety już nie mam tego. 

Na win używam AQQ, czytałem coś niecoś o Power GG. Ale tego nie wykorzystam do obecnego komunikatora :)

Może macie inne metody na pozyskanie poprzez nr gg IP? Zarówno na Linuks i Windows 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Najprostszy sposób:

1. Na gg wybierz osobę której IP chcesz znać.

2. Rozpocznij rozmowę(otwórz okienko czatu)

3. UWAGA NAJWAŻNIEJSZA CZĘŚĆ: Musisz napisać tak: Hej, jaki jest Twój nr IP?

4. Tu juz koniec. Znasz numer Ip osoby której chciałeś.

Sorki za ten żart. Nie mogłem się powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

1. Na gg wybierz osobę której IP chcesz znać.

Jest jeden problem nie używam GG tylko AQQ  :) czyli dla mnie niemożliwe.

Właśnie zasysam tlen, zobaczę na co go stać. Podobno pozwala na widzenie osób które są na niewidocznym.

A jak można się zabezpieczyć aby nikt poprzez protokół gg nie uzyskał mojego IP?Czytałem żeby wyłączyć możliwość rozmów głosowych i wysyłania plików - jak to ma się do rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A co do widoczności Twojego IP to sprawdź :)

Jak? :) Odrzucam wersję napisz do kogoś, powiedz co i jak i niech sprawdzi czy widać mój adres :)

Z tym dodawaniem %i nie zrozumiałem. Tego dymku nad listą kontaktów nie mogę "znaleźć"  :)

Po kliknięciu na użytkownika, w oknie rozmowy przy nazwie użytkownika nie ma IP. Wcześniej jak pokazywało IP to po kliknięciu i na samym dole...

Gdy otworze okno rozmowy to po lewej bezpośrednio jest ale jak dodaje %i to nic. Oczywiście sprawdzam to na gdy ktoś jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...