Skocz do zawartości

EXP i GP na Cabin Fever


Przem0l

Recommended Posts

Rzućcie okiem na te 2 screeny. Na tym drugim mam 2x więcej killi i punktów a gdy przyszło "co do czego" to dostałem tyle samo expa i gp (ok 300 i 400). W zasadzie jak umieramy już w 6 rundzie to drużyna zdobywa podobną ilość expa i gp jaką mamy w okolicach 10-12, czasami nawet wliczając survivale.

To jest lekkie przegięcie i można by stwierdzić, że Nexon w ten sposób zachęca do powerlevelingu, bo po co drużyna ma się męczyć i tyrać 20-30 minut jak można paść plackiem po 10 i mieć prawie tyle samo....

post-3-128249551282_thumb.jpg

post-3-128249551314_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dokładnie nie inaczej.

I ja naprawdę nie wiem czemu Przem0l się tak bardzo stara, żeby przejść rundę, gdy my w tym czasie usypiany przed monitorem.

Mam nadzieję, że go to nauczy, że nie ma sensu się tak bardzo starać jak się zostaje samemu tylko trzeba umierać, a nie marnować czas.

Niech już nie męczy drużyny patrzeniem jak on biega z nożem i sieka zombiaków i wyzywa, że nie wypada z nich ammo :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Czemu? Bo jak już zaciągnie się was na Fire Team to trzeba się nim nacieszyć, bo kolejna okazja szybko się nie natrafi :). Co prawda możemy się umawiać na szybsze zgony, ale... :). Ale wy lubicie grać w FT tylko podczas eventów... grajmy częściej to nie będzie kłopotu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...