Skocz do zawartości

Jak podłączyć płytę ASUS M5A78L-MLXV2 POMUŻCIE PROSZĘ !


Grzegorz

Recommended Posts

Mam problem z kabelkami ! Gdzie podłączyć kabelek "Power Led" i "ATX SW"  ? Przypuszczam że muszę to wpiąć w takie 9 stykowe gniazdo , w dolnym rzędzie 5 pin (styków) w górnym 4. Ale opis tych styków to dla mnie całkowita chińszczyzna ! Pod dolnym rzędem styków pisze  +HDD LED , RESET nad tym pisze PLED  i PWRB IN i jak się nazywa gniazdo w który wpiąć czytnik kart pamięci ? Nie mam jak zrobić zdjęcia tych pinów i nie mogę znaleźć podobnego schematu na Internecie, a cała instrukcja jest po angielsku. Resztę się orientuje z procesorem , HDD, DDR3, złączami USB i zasilaczem nie będzie problemu ale ten kabelek od włączania komputera i diody wskazującej że komputer jest włączony nie mam pojęcia ! Na innych płytach opisane było to jakoś po ludzku np. "PRW+" i  "PRW-"  i wiedziałem że to jest włączanie i wyłączanie komputera albo "PRW LED" i wiedziałem że jest to dioda zasilania.  Pomocy !!!

post-3883-0-76470000-1357291526_thumb.jpg

post-3883-0-61688600-1357291536_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Patrząc od lewej do prawej:

góra (od strony procka):

Dwa pierwsze piny dioda zasilania: PLED+ PLED-  dwa następne włącznik  PWR+ GND

dół:

Dwa pierwsze dioda dysku: HDD+ HDD- następnie reset: RST+ GND

 

Strona 34 w instrukcji

 

Czytnik kart pamięci - zależy jaki masz, podejrzewam, że musisz go wpiąć w gniazdo USB (strona 35 w instrukcji)

 

Bazowałem na http://www.manualowl.com/m/Asus/M5A78L-M-LX-V2/Manual/264317

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dziękuję  działa- SUPER !!!

Patrząc od lewej do prawej:

góra (od strony procka):

Dwa pierwsze piny dioda zasilania: PLED+ PLED-  dwa następne włącznik  PWR+ GND

dół:

Dwa pierwsze dioda dysku: HDD+ HDD- następnie reset: RST+ GND

 

Strona 34 w instrukcji

 

Czytnik kart pamięci - zależy jaki masz, podejrzewam, że musisz go wpiąć w gniazdo USB (strona 35 w instrukcji)

 

Bazowałem na http://www.manualowl.com/m/Asus/M5A78L-M-LX-V2/Manual/264317

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...