Skocz do zawartości

Problemy z grami na nowym PC


radgac

Recommended Posts

Witam otóż niedawno kupiłem nowego PC więc, liczyłem że będę mógł sobie pograć w wymarzone tytuły,niestety np . Assasin creed revelations mi przycina. Podaje parametry swojego pc :

Płyta główna:MSI Z77A-G41

Procesor: Intel Core i7-3770

Grafika: GeForce 570

I teraz to czego najbardziej się obawiam czyli zasilacz: Tracer BeCool 620w silent

Gra regularnie co ok 3 sekundy się zacina. Wątpię żeby to były problemy sprzętowe. Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Masz mocno niezbilansowany zestaw. Kupiłeś procka za 1000, grafikę za podobną kwotę i wsadziłeś to na płytę za 350zł z zasilaczem za 150zł..... Ta płyta wygląda tak biednie, że aż oczy bolą. Zasilacza pozwolę sobie nie skomentować, bo w takim zestawie 700W to moim zdaniem minimum.

Tak w ogóle ile masz ram, jaki system i jaki dysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Niestety komp nie dotrwał do końca i nie moge ci tego pokazać, ale mam coś innego . Otóż zainstalowałem sobie street fightera IV i odpaliłem benhmarki. Na końcowym ekranie zobaczyłem że nie mam sowojej GeForce 570 tylko Intel HD graphics 4000. Wydaje mis się że dobrze podłączyłem karte graficzną więc nie wiem o co chodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Polecicie mi coś? idą święta więc więc wpadną jakieś fundusze na nowy zasilacz :) . A jeśli chodzi o kabel to nie za bardzo rozumiem. Napis na Monitorze pokazuje że to kabel Pc In i wpiąłem go do niebieskiego gniazdka czyli do jedynego miejsca na które pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A w jednostce, czy podłączyłeś go do karty grafiki (białe wejścia) czy do płyty głównej (niebieskie wejścia)?

Jak możesz wrzuć zdjęcie tego jak masz podłączony monitor do komputera. (interesuje mnie zdjęcie kabli wpiętych z tyłu jednostki centralnej)

Żeby nie było niedomówień takie zdjęcie: Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...