Skocz do zawartości

X-KOM.PL szuka Agentów


agent X-KOM

Recommended Posts

Wielu z was niejednokrotnie pomagało rodzinie czy znajomym w wyborze sprzętu komputerowego. Jeśli cieszycie się opinią eksperta komputerowego to mam dla was nie lada gratkę ;)

Ruszyła akcja Agent X-KOM.pl, dzięki której możecie wykorzystać swoją wiedzę z korzyścią dla siebie.

Najskuteczniejszy z Agentów X-KOM.PL złapie nagrodę główną: walizka pełna gotówki, w której zmieściło się 10 000 zł. Na pozostałych czekają wyjątkowe laptopy, monitory, tablety oraz zestawy akcesoriów komputerowych. Zwieńczeniem zmagań Agentów będzie spektakularny finał akcji zorganizowany w jednym z warszawskich kasyn, które na dzień przejmie miano „Kasyna X-KOM”.

wiecej na http://www.x-kom.pl/l/agent_xkom

Polecam i zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 weeks later...

No dobra, ale tu sie troche na komputerach trzeba znać - zasada jest taka, że za pomocą panelu na ich stronie generujesz linki REF do danego modelu sprzętu, który chcesz polecić. Zliczają Ci się punkty jeśli z Twojego linku ktoś coś kupi. W sumie to jest banalnie proste. Tylko, że jak wspomniałem nie radze podsyłac ludziom linków do sprzętu, który jest nieadekwatny, bo sobie napytasz biedy u znajomych. No i trzeba pamietać, ze jak bedziesz na siłe wklejac te linki gdzie popadnie to cie moderatorzy bedą banowac, a sa bardzo wyczuleni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie, no ma się rozumieć, ze regulaminu nie będę łamać, bo faktycznie mogłabym sobie bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Spoko, że można polecać sprzęt znajomym - akurat mam kilku, którzy są zainteresowani zakupem jakiegoś fajnego sprzętu, głównie laptopów, to mogę im pomóc, a przy okazji ja skorzystać. A powiedz mi jeszcze jedną rzecz - za zapisywanie agentów tez są jakieś punkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...