Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem Dead Space


MisterAdam

Recommended Posts

Siemka!! Mam problem z moją nowo zakupioną grą Dead Space. Mianowicie zaraz po naciśnięciu w menu Instaluj, wyskakuje komunikat o tręści: Error 1606. Nie można uzyskać dostępu do lokalizacji w sieci F:/Program Files\ (wszytsko instaluje na dysku F: i w rejestrze mam zmienione ProgramFilesDir). Jest on pod nazwą Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable. Nie wiem co jest ale podobny komunikat wyświetlał mi się podczas instalacji Skype ale głównie chodzi mi o to aby ta gra odpaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ledwo ale pójdzie. Na najniższych detalach powinien odpalić. Dysk F: dlatego, że przed sformatowaniem dysku, podłączałem dużo pendriv'ów, dysków USB itd. więc wyszło ze teraz mam dysk F:.

Przy instalacji tej paczki którą mi dałeś w linku, wyświetlił się identyczny komunikat co wcześniej przy instalacji Dead Space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Niestety nie mogę nic zrobić. Próbowałem odinstalować, ale nie dało rady. Ten sam błąd.

Uwaga! Problem rozwiązany. :lol: Podczas instalacji Flatout Ultimate Carnage natknąłem się na pewnien błąd, mianowicie nie dało się kliknąć przycisku Zainstaluj przy wyborze ścieżki. Spoglądam na nią, wydaje się że wszystko jest dobrze ale odruchowo wszedłem do rejestru i popatrzyłem sobie na ProgramFilesDir. Okazało się, że zamiast F:\Program Files napisałem F:/Program Files. Po zmianie wszystko zaczęło normalnie funkcjonować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...