Skocz do zawartości

Co zrobić gdy przerywa prawa słuchawka?


Matti

Recommended Posts

Heja :rolleyes:

Kilka razy zdarzyło się tak szarpnąłem słuchawkami a kabel był zaczepiony i ostatecznie teraz nie działa prawa słuchawka. Dokładnie czasami jest dźwięk ale gdy zaraz lekko poruszę to ginie.

Jest oczywiste że kabel. Czy można to samemu zrobić? Czy ma znaczenie podłączenie każdej żyłki? Muszę poszukać i gdyby okazało się że jeszcze są na gwarancji (o ile było 2 lata to są)to czy jest sens iść do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A i jeszcze: co im wciskać? Bo jak zapytają się czy zdarzyło kilka razy tak pociągnąć słuchawkami a kabel był zaczepiony, bo jak tak to uznają że uszkodzenie mechaniczne. Co proponujecie? Ot tak po roku użytkownia nagle nieoczekiwanie prawy zaczął przerywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jeśli się zorientują, że był naderwan to pewnie tego gwarancja nie obejmie, po prostu będziesz musiał zapłacić za naprawę, wszystko, zależy od tego jak bardzo kabel jest uszkodzony.

Dlatego ja wolę słuchawki z wymiennym kablem,przynajmniej taka prosta awaria nie powoduje, że słuchawki stają się bezużyteczne, a mam już 2 pary Sennheizerów HD 202 które mają uszkodzony kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...