Jump to content

klaud

Members
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

klaud's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Szukam jakiegoś telefonu, z bardzo dobrym aparatem, coś z wyższej półki ale bez przesady nie wydam 5 tys Teraz mam Huawei P30, szukam czegoś lepszego i czegoś co długo mi posłuży.
 2. klaud

  Odzież robocza

  Witam. Jestem instalatorem internetu i potrzebuje wysokich butów na zimę oraz deszczowe dni. Zależy mi aby buty były nie przemakalne (wytrzymały ok 1h ciągiem i 4-5 w ciągu całego dnia na deszczu i chodząc bo mokrej trawie ) oraz aby były wytrzymałe na zginanie. Bardzo czesto klęczę i mam zgiętą stopę i to właśnie na zgięciu niszczę najczęściej buty. Myślałem o Engelbert Strauss Culio nigdy nie miałem nic z tej marki ale obiło mi się o uszy że jest to profesjonalna marka. Jednak co do modelu Culio obawiam się równej podeszwy otóż chodząc w zimie po drabinie (zdarza się oblodzona) dużym atutem jest wyraźnie wystająca pięta przez co zatrzymuje własnie sie na stopniu i czuję się bezpieczniejszy. Możecie coś polecić? Jakieś opinie o firmie Stapol? Widziałem, ze firma oferuje między innymi serwis odzieży roboczej.
 3. A roznie mniejsze ksiązki kserowałem część wypożyczyłem jesli akurat nie było tego co było mi potrzebne w wypożyczalni, to po prostu kupowałem ( co zdarzało się często, bo jednak studentów było o wiele wiecej niż książek). Zerknij sobie najlepiej na stronę PWN: https://ksiegarnia.pwn.pl/matematyka znajduje się tutaj większość podręczników do matematyki, które są wymagane na studiach.
 4. Wszystko jest opisane na tej stronie: https://aurum-optics.pl/_blog/76-Refundacja_okularow_przez_pracodawce_–_co_warto_wiedziec.html Można starać się obecnie o refundację: z nfz od pracodawcy Jedno nie wyklucza drugiego. Skoro jest taka opcja a nosi się okulary, to warto jest się starać.
 5. Korzystam, bardzo mi to ułatwia życie koszty zależą od tego ile masz towaru, jak duży (a więc ile powierzchni magazynowej potrzebujesz), ile paczek wysyłasz miesięcznie i od jeszcze paru czynników, więc trzeba to wycenić indywidualnie. https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/wms/
×
×
 • Create New...