Skocz do zawartości

Doświadczenia akademickie z Tech University?


Recommended Posts

Bardzo się cieszę, że mogę zaktualizować swój program nauczania w TECH, ponieważ studiuję tytuł magistra w zakresie pierwszej pomocy psychologicznej, gdzie jestem bardzo zadowolony z uwagi, jaką otrzymałem, bardzo zaktualizowany i łatwy do zrozumienia materiał był dla mnie bardzo przydatny, aby przejść o krok dalej w mojej karierze. Całkowicie polecam tę uczelnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Moje doświadczenie akademickie na TECH University było jednym z najbardziej satysfakcjonujących, jakie kiedykolwiek miałem. Wziąłem udział w kilku kursach na tej uczelni i bez wątpienia wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. TECH oferuje wysoką jakość akademicką w swojej ofercie kursów i zapewnia stałe wsparcie dla studentów. Jest to jeden z najlepszych uniwersytetów online dostępnych na rynku akademickim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Doskonała uczelnia i ma świetne wsparcie akademickie, biorę udział w kursie produkcji audiowizualnej, nauczyciele mają duże doświadczenie i wiedzę, treść jest niesamowita, jest aktualizowana i stosuję to, czego się nauczyłem w mojej pracy jako producent, bardzo z niej skorzystałem, jej platforma jest idealna. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Opowiem o swoich doświadczeniach, ponieważ byłem byłym studentem tej uczelni, ponieważ z mojej perspektywy studia magisterskie, które wybrałem, były bardzo dobrze zorganizowane, a treści, które oferowali, były bardzo kompletne, więc każdego tematu nauczyłem się bardzo dobrze łatwo, a także jest aktualizowana i bardzo zabawna, a najlepsze jest to, że jest online, możesz wygodnie dostosować swój harmonogram, polecam ją, ponieważ jest to bardzo dobra uczelnia internetowa, daj mi znać, jeśli moja recenzja była pozytywna. pomocne dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Cześć, studiuję w Tech i na szczęście otrzymałem zniżkę i korzyści, gdy tylko dołączyłem. Mogę teraz uczyć się w domu z rodziną, w pracy, a nawet podróżując. 
Wsparcie jest doskonałe, nawet jeśli jesteś na odległość, doskonałe programy, a nauczyciele zawsze pytają, czy potrzebujesz dodatkowej porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...