Skocz do zawartości

Warszawa- remont ogrzewania?


kucharskip

Recommended Posts

  • 1 month later...

W sam raz dziś przeglądałam ofertę firmy Hewalex https://www.hewalex.pl/oferta/fotowoltaika/panele-fotowoltaiczne/ i ich panele fotowoltaiczne. Nie wiem, w jakim stopniu ta firma słynie z rzetelności, albowiem nie sprawdzałam opinii, ale może Wy będziecie coś wiedzieli? Panele fotowoltaiczne byłyby mi potrzebne, najlepiej jeszcze w tym roku, wiem, że to już prawie koniec programu Mój Prąd 5.0, ale może jeszcze się uda? Co o tym myślicie? Czy znacie może zasady przyznawania dofinansowania, od czego zależą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 months later...

Zmieniałem niedawno ogrzewanie na podłogówkę, więc potrzebowałem dobrych desek na ogrzewanie podłogowe. Kolega polecił mi firmę Superparkiet, która ma w Warszawie 4 profesjonalne salony i bardzo szeroki wybór podłóg od najlepszych producentów w branży. Zainteresowały nas deski na ogrzewanie podłogowe firm Finish Wood i Fertig Deska i teraz zastanawiamy się nad wyborem. Jeśli mieszkacie w Warszawie i szukacie dobrych podłóg w dobrych cenach, to zajrzyjcie do jednego z salonów Superparkiet, a z pewnością coś dla siebie wybierzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...