Skocz do zawartości

HP C3180 problem z kartridźem czarnym - wogólne nie chce czasami drukowac pierwszej strony


Matti

Recommended Posts

Od pewnego czasu pokazuje mi w drukarce "problem z kasetami drukującymi", i literka E na wyświetlaczu. Mam kartridż gdzie sporo go regenerowałem słabej jakości tuszem, teraz on nie działa (tak jaby był zaschnięty. Kupiłem o powiększonej pojemności i na samym początku było ok, nie mrugało że coś z tuszem nie tak (jak tusz słabej jakość to mruga) i później zaczęło mrugać i znowu na wyświetlaczu litera E

nie działo przez jakiś czas, włożyłem stary i było ok, później znowu i zaczął działać, nic nie mrugało

w starym też coś takiego miałem raz: wydrukowało pierwszą stronę ( czasami jak włoże kartridż to wogóle nie rusza, i tu jest problem jak wydrukuje to tez będzie drukowac inne strony) i później drukuję dokument i nic nie drukuje. słyszę ze ruszyło i się "zacieło" i zaczyna mrugac

nie chce mi się kupowac orginalnego tuszu, wina tuszu czy drukarki?

mam też starszy model psc 1510 i tam kiedyś stary kadridż chodził chociaż w nowszej nie chciał, nie mam też możliwości teraz sprawdzić tego

co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

ten co kupiłem? z 2011 albo 2010

teraz taką miałem sytuację mam włożony, właczam i wszytko jest ok, wydrukowało pierwszą strone. chce wydrukowac dokument i jest "zacięcie"

i to było tak że nie działała, postała kilka h i zaczeła "działac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...