Skocz do zawartości

Vista się nie ładuje po recoverze


Recommended Posts

Witam, tematu raczej nie było bo jak bym znalazł rozwiązanie to bym nie pisał.

Mianowicie. Komputer po włączeniu zawieszał się na amen lub w ogóle się nie włączał w momencie gdy zaczynał działać wentylator. Postanowiłem zrobić "recovery system". Więc tak jak należy wciskałem to co mi vista kazała system zaczął przywracać się do stanu początkowego, zaczął formatować partycję c gdy skończył kazał wcisnąć ok i tu niespodzianka komunikat: "Nie udało się przywrócić systemu". Teraz gdy chcę włączyć komputer nie ma już opcji "recovery system", każda z dostępnych: tryb awaryjny, normalne uruchomienie itd. kończy się komunikatem że system został albo zamknięty niepoprawnie lub wystąpił jakiś błąd i komputer się zrestartuje aż do następnego razu gdzie mówi coś o błędzie (jak wyżej) i tak w kółko macieju. Dodam że nie mam płyty z systemem bo był na ukrytej partycji.

Jeśli komuś pomoże w rozwiązaniu problemu to tak wygląda ekran przy włączaniu i naciśnięciu F8 post-296-0-42461600-1291058369_thumb.jpg

Gdy nacisnę Safe mode ładuje się do tego momentupost-296-0-78417000-1291058386_thumb.jpg

I po pewnym czasie widzę komunikat i w zasadzie nic nie można więcej zrobić, pozostaje tylko restart ale ciągle to samopost-296-0-48506000-1291058422_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

To znaczy, że masz partycję do recovery. Mozna ustawić przywrócenie do stanu fabrycznego, ale jak już wczesniej pisałeś ta opcja znikła z opcji uruchamiania stystemu. Szczerze to jeszcze nie spotkalem się z taką sytuacją, ale postaram się poszukać informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...