Skocz do zawartości

Czy to spelnia wymagania


Piter

Recommended Posts

Tak jak napisano tam na stronie - tak. Ale pytanie czy Twoja chęć oglądania 3D nie przeradza się w szukanie takich rozwiązań trochę na siłę? Bo wszystko co obecnie jest w Twoim zasięgu to będzie namiastka 3D i ból dla oczu. Ok, są pewne rozwiązania które umożliwią ci skorzystanie z 3D jak przykład ze strony którą podałeś, ale na chwilę obecną to i tak jest prowizorka. Poczekaj aż technologia stanieje, bo teraz trzeba niestety płacić za bycie pionierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Te okulary są polaryzacyjne, a nie migawkowe, moim zdaniem lepsza technologia pod względem ergonomii używania, ale za to wymaga sprzętu który jest wstanie wyemitować obraz w dwóch różnych polaryzacjach dla każdego oka oddzielnie.

Ja też nie jestem jakimś wielkim fanem filmów 3D, oglądałem fragment meczu w 3d, a później normalnie i jakoś mi nie brakowało tego 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co o nich sądzę? Drogo.

...

Musiałbyś mieć soft który coś takiego potrafi.

Przeciez tansze rozwiazanie niz ten stereoskop. Czy jest taki soft?

Te okulary są polaryzacyjne, a nie migawkowe, moim zdaniem lepsza technologia pod względem ergonomii używania, ale za to wymaga sprzętu który jest wstanie wyemitować obraz w dwóch różnych polaryzacjach dla każdego oka oddzielnie.

Ja też nie jestem jakimś wielkim fanem filmów 3D, oglądałem fragment meczu w 3d, a później normalnie i jakoś mi nie brakowało tego 3d.

Czy sa filmy pod te okulary polaryzacyjne? W jakiej technologii byl ten mecz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mylisz pojęcia, filmy nie są kręcone pod konkretną technologię wyświetlania 3D, po prostu mają zapisane 2 równoległe obrazy dla oczu, a wyświetlaniem zajmuje się sprzęt, a więc musiałbyś mieć albo specjalny projektor abo monitor. Ten stereoskop co pokazałeś to jest dobry do statycznych obrazów. Chyba, że jakiś soft potrafiłby wyświetlić dwa oddzielne obrazy dla lewego i prawego oka obok siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...