Skocz do zawartości

Problem - minimalizacja


tref

Recommended Posts

Problem minimalizacja.

Witam.

Mam problem, gdyż coś zminimalizowanego w pasku chce zmaksymalizować to tego nie widać, np. na gg. jak ktoś napisze idzie do paska, wtedy chce maksymalizować by móc odpisać lecz się nie da;/ siedzi w pasku...

Mam tak z gg, steam, notatnik itp.

Myszka wychodzi pozamonitor na prawo, może ma to coś wspolnego ?

Formata miałem i pojawił się owy błąd. Jeśli, ktoś myśli, że wystarczy na monitorze "AUTO" zrobić lub wybrać rozdzielczość to już jest zrobione.

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

"Myszka wychodzi pozamonitor na prawo, może ma to coś wspolnego ?"

Czy przypadkiem ekran ci się nie przesunął? Nie chodzi mi o sprawy związane z CRT, na LCD to też niestety "działa".

Żeby wyeliminować sypiący się system operacyjny, to:

1. ustaw mniejszą rozdzielczość i zobacz czy wszystkie ikonki są na swoich miejscach

2. pobaw się OSD tak aby wyśrodkować ekran

3. spróbuj zrobić to za pomocą sterowników

Jak nagrywam filmy w HD, to muszę zmniejszać rozdzielczość do 1280x720 i ekran przesuwa mi się w prawo tak, że tracę zegar i 2 ikony. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

W rozdzielczości się bawiłem już nawet zrobiłem specjalnie trochę mniejszy ekran by zobaczyć gdzie ta myszka ale i tak dalej wychodzi;/

Tak pasek na dole ekranu widzę, klikam wtedy zminimalizowany program ( dajmy wiadomość z gg czy tam notatnik ) by się zmaksymalizował, lecz to nie działa wogole się nic nie pojawia na monitorze;/ jak by nie chciało się od minimalizować.

Wpadłem na pomysł przed momentem by zrobić zdjęcie pulpitu po czym screen mnie bardzo ZDZWILIL !!

Czerwona linia oznaczyłem do skąd mi sięga monitor... reszta ucieka tam na prawo;/ chociaż rozdzielczość mam dobra, w monitorze wszystko tez mam dobrze...

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...