Skocz do zawartości

Combat Arms - Videorecenzja


waaldii

Recommended Posts

To już 2 odcinek. I jak teraz Wam się podoba? Może nie zawarłem w niej wszystkich informacji, ale to dlatego, żeby film nie był nużący przez swoją długość

Ogólnie rzecz biorąc, tym razem skupiłem się na konkretach i najważniejszych sprawach. Mi wydaje się, że film gorszy od poprzednika. Szczególnie koniec

ale jednocześnie mam nadzieję, że widać poprawę. Swoją drogą, wszędzie gdzie wstawiam film, podaję także link do naszego forum. Więc jest i darmowa reklama. Mała ale zawsze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Recka fajna, taka ogólnie rzecz ujmując: ciepła (bez trucia) :)

Co bylo:

1. nxowe bronie i itemki

2. nerfienie ich (żeby nie było za tanio)

3. "przejrzyste menu"? dla mnie to znerfienie menu, ale ok :D

4. drogie nxy

5. eeeee

Co mógłbyś dodać (z trucia, a w tym wiesz że mam skilla xD):

1. brak ochrony przeciw hakerom, AntiHack Shield to tylko FAKE, do ochrony służy tylko i wyłącznie elite mod, a to jest już dużo droższe od broni na perm

2. laaagiiii 

3. zabugowane mapy

4. zabudowane bronie (mam auto przeładowanie w kampie po wystrzeleniu 1 strzału z 5, dlatego często pierwszy strzał walę w podłogę żeby mieć 4 "sprawne" w magazynku...)

5. gorsze eventy od amerykańskich

6. mało ludzi może grać naraz (16), do tego małe mapy (nawet EA Games to swierdziła w BC2 [32 max] i w Battlefield 3 ma biegać 80 rzeźników na 1 mapie)

7. bazooki zabijają strzelającego ale nie wroga

8. nie mamy skrzynek jak Amerykanie z wyselekcjonowanymi broniami, na początku CA były 

9. bronie za nx wcale nie są dużo lepsze a kosztują majątek, taki z nich plus "że są"

10. brak możliwości niszczenia budynków, jak ktoś się skampi, lub zabuguje za skrzynką to można go zdjąć tylko na 2 sposoby: albo zachodząc od tyłu albo kikając z rooma :D

11. brak "no scope" dla kamp, Rail Gun z Quake 3 Arena to była matka wszystkich kamp ^-^. Brak rocket jumpów jakoś przeboleję...

12. brak możliwości dołożenia rączki do broni (jak w CQB, SRT, UMP,...). W Bad Company 2 można założyć kolimator do M24 czy M95 :), rush z quick scopem rulez ^-^

M95 z kolimatorem (po zabiciu):

Dołączona grafika

M95 ze standardowym celownikiem:

Dołączona grafika

Akurat kolimator zwiększa celność oddawanych strzałów i w przypadku mocnych kamp czasami rezygnuję z x12 na rzecz x1. W CA to byłoby nie do pomyślenia....

Jakie plusy o których nie powiedziałeś?

1. możliwość brania takiego sprzętu jaki chcemy, w BC2 są klasy postaci, tu ich nie ma. Można mieć kampę (lub nawet 4 naraz), strzelbę, SMG i dodatkową paczkę granatów :)

2. wybór magazynków i tłumików (w BC2 tego nie ma, tylko celowniki)

3. prawdziwy quick scope, w BC2 przy qs zawsze jest odchylenie od wycelowanego punktu, im dalej tym większe więc zapomnijcie o QS od respa do respa :D

4. klimat... ta agresja wśród graczy, te wyzwiska, te emocje, ta możliwość kikowania... (słodkie czasy majora 2...)

5. duża ilość broni - w BC2 nie ma nawet 1/10 tego co jest tutaj (licząc wszystko, nawet zawartość myst-n i myst-g)

6. duża ilość ciuchów, każdy może mieć na sobie to co lubi, i chyba o to chodzi

7. brak czołgów i helikopterów jak w BC2... wszyscy mają równe szanse a nie jest tak, że jesteś przywiązany jak deska do sracza; w tym wypadku do punktu, który ma określoną ilość HP i masz tylko to co masz na sobie, a przeciwnicy: czołgi, wozy pancerne, helikoptery z wyrzutniami rakiet i minigunami. Tak, z 2 minigunami z nieskończoną amunicją, do tego łodzie, zmasowane ostrzały moździerzowe... i to co mają na sobie. Aha... i wszystko to NA RAZ. Jak rozwalisz czołg to zaraz zrespi się kolejny, najgorsze są te z maszynowymi armatami... Pomijając to, że można niszczyć budynki i z bazy po 5 minutach pozostaje równa gleba to jeszcze to co mamy bronić jest ostrzeliwane z czołgów, które kampią za głazami i pozostaje tylko czekać aż przegramy, do tego ciągle umierając bez żadnych szans na zwycięstwo. Dlatego nie gram w ten tryb, obrońcy nie mają szans, K/D leci na łeb i szyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przemek ogólnie ta recenzja była robiona pod VG. Oni chcieli, żeby było jak najzwięźlej i jak najkrócej. Większość rzeczy z tych o których piszesz, chciałem przedstawić. Ale zrobiłem tak: zapytałem ludzi co byli na tsie co jest dobre a co złe( Kieko i Ania byli wtedy;p) i wybrałem te które pokryły sie z moimi. Zeby przedstawić wszystkie rzeczy potrzebowałbym wykorzystać 2x15 min. Co nie było możliwe:)

Chyba powinienem recenzować gry których nie zna przemo:) Bo teraz czuje się mały:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Coś Ty - konstruktywna krytyka się przydaje :) I na przyszłość pytaj Przemka o to o czym opowiedzieć - to jedyny taki człowiek, który faka na grę, w którą jest nolifem :P 

I ile Ci będą płacić za te recki? :)

Edit:

Przem0l a w Call of Duty 4 można ACOGa (tego jedynego i prawdziwego) do snajperki zamontować :D Jak masz gdzieś zainstalowaną grę to Ci nagram demo dzisiaj i podrzucę okej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

ACOGa można też wkładać na kampy w BC2... to jest ... dziwne rozwiązanie :D. Osobiście ładowałbym do wszystkich ARów w CA celowniki z G36E. No ale "skoro nie można"... nawet kupiłbym je za nx :D.

Co do fakania na grę, w której jestem nolifem - tak mam ze wszystkimi grami, które lubię :D, ponieważ nawet w stanie nolifowania zachowuję trzeźwość umysłu i ... zachowuję święte prawo do "wymagania", lub jak kto woli: do fakania, zrzędzenia, trucia, marudzenia...

Waaldii - jak masz jakieś pytania to wal śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...