Skocz do zawartości

Jaka skórka najbardziej Ci się podoba?


Ralliart

Jaka skórka powinna być domyślna dla forum?  

6 głosów

  1. 1. Jaka skórka powinna być domyślna dla forum?

    • Aktualna (BZ Tema)
      4
    • Impressive
      1
    • Extreme10
      0
    • Megapilos
      1
    • Default (Core)
      0


Recommended Posts

Hm, a no właśnie. Słusznie zauważyłeś Micz, ale ja nie widziałem opcji pokazania postów od ostatniej wizyty nawet na tamtej skórce.

edit:

Bardzo podoba mi się Megapilos jednak. Eh, trudny wybór będzie, no chyba że będzie odpowiedni support do każdej skórki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

mi obecna się nie podoba. Moim zdaniem jest najmniej czytelna.

Pracujemy nad tym. Na jej korzyść przemawia szybkość dziłania.

Nawet nie wiem gdzie jest pokaż posty od ostatniej wizyty, no i ten napis pokazujący gdzie się aktualnie jest jest strasznie nieczytelny. (czerwone na niebieskim).

Co do postów przeczytanych/nieprzeczytanych to rzeczywiście na tej skórce tego nie ma, ale spokojnie działamy w tym temacie. Co do kolorystki.... Poprawiłem styl CSS i jest już ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Pozwoliłem sobie otworzyć temat, żeby nowi użytkownicy wypowiedzieli się na temat zmian, które chcieliby żeby wprowadzono. Zależy nam, jako administracji/moderacji abyście byli zadowoleni, dlatego dajemy wam możliwość ponownego wyboru.

Warunek jest taki - nie piszecie jaka powinna być, tylko korzystacie z tego co już jest przygotowane pod skrypt. Dopuszczalne są drobne modyfikacje na wasze życzenie, tylko tak jak pisałem na SB - może być różnie z czasem wprowadzenia tego. Jednak macie jedyną i niepowtarzalną okazję wywalić co wam tam nie leży :P

edit:

Dopiero teraz zauważyłem, że to dział Administracja. No to może inaczej - dajemy im możliwość wyboru skórki? Jak na to reflektujesz Ralliart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...