Skocz do zawartości

Koniec HAPPY DRUNKERS i początek LogiTech Army


Przem0l

Recommended Posts

Od czasu wydania nowego patcha na początku września i wejścia w życie nowych zasad nexona postanowiliśmy z Kasjo olać nexona i jego chore pomysły. Konta poszły w niepamięć, dlatego też musiałem opróżnić klan z członków aby samemu z niego wyjść. Większość z ekipy znalazła się w zaprzyjaźnionym Eclipse (pozdro Lapiszon ^^).

Temat był taki (jak pamiętacie), że nexon raczył banować każdego kto korzystał z bugów - tylko, że teraz "na serio". Dlaczego tak się przestraszyłem zostania ukaranym za bugowanie skoro byłem "clear"? Ponieważ nexon (tak, dla mnie "nexon" pisze się z małej litery [jest wiele powodów]) uznał za bugowanie strzelanie stojąc za skrzynkami. 

O.o  - tak, wystarczy, że kucniesz za skrzynką i strzelisz to widać, jakbyś strzelał z skrzynki a przeciwnikowi jest bardzo trudno trafić z 50 metrów w wystający pixel. Ok, jest to bug, ale to nexon powinien to naprawić, a nie że my mamy być banowani. Już wcześniej o tym pisałem. Bany miały być również za inne schematy o podobnej tematyce. Do tego doszedł cukierkowy wygląd, który popsuł radochę z gry. W końcu (razem z Kasjo) stwierdziliśmy, że oddamy konta po dobroci z własnej chęci (bez bana) i pogramy w co innego. I tak zaczęliśmy grać w Battlefield 2: Bad Company 2. Cała gra kosztuje mniej niż jedna broń do gry, w której ban czaił się za każdym rogiem.

Sęk w tym, że czasami Kasjo pogrywała sobie w CA (na nowym koncie)... z ekipą z poprzednich klanów, a jak sami wiecie, nie ważne w co się gra - ważne z kim. TEAM PLAY jest najważniejszy. Tak się składało, że miałem w CA "koło zapasowe", dość wypasione, więc powrót dla mnie był po prostu formalnością (a nie mozolnym zbieraniem giepeszczaków jak u Kasjo).

Kasjo zagadała do starej ekipy, która jako pierwsza zrobiła desant z Corolli (Kill4Skill, lev 5, gz), więc doszedłem do niej. Szkolenie z bezpieczeństwa IT w ostatni piątek zakończyło się wizytą u Kieko. I tak zrodziła się koncepcja reaktywacji Happy Drunkers. Jako że nazwa była już zajęta to wymyślili LogiTech Army (jak dojechałem do Bydzi było już pozamiatane). Już wtedy z Eclipse zwiało sporo ludków. Gdy następnego dnia miałem odejść z K4S, ten klan też się rozpadł (wewnętrzne sprawy), więc łatwiej było się przełamać. I tak tyramy CA na spółę z BC2. 

Pozdro dla ekipy z Corolli. Tam się wszystko zaczęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przem0l, żyj! Proszę Cię. Proponowaliśmy Ci CoD 4, BF2, BC2, a nawet poczciwe RTSy. Why? Pls tell me why? 

Z tym logitechiem - nie byłoby szans na sponsoring z prostej przyczyny - Logitech chce mieć logo na imprezach, a raczej nie będziesz biegał w grze ze zmodyfikowanymi teksturami pod logo Logitech.

(Jako ciekawostka dodam, że CoD 4 nie potrzeba szczególnej wiedzy żeby zrobić custom skiny do broni - także wpadaj do CoD 4 z projektem a zrobimy co i jak).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 6 months later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...