Skocz do zawartości

Wasze kosy


Przem0l

Recommended Posts

Wrzucajcie tutaj fotki Waszych broni, nie ważne jakiego są poziomu.

Rogal - ta Twoja też jest warta opisania, w końcu niewiele osób biega z czymś takim na 1 poziomie ;). Początkowo kupiłem ją dla siebie jakbym chciał zacząć ryckiem, ale Tobie bardziej się przyda ;).

Dołączona grafika Osobiście noszę kosę, bo do PvE nie ma nic lepszego jak broń 2H.

Sam ją zrobiłem. Najbardziej było mi żal złota, które wydałem na kamloty 4-go poziomu, a musiałem kupić ich ponad 20. Do tego doszedł peszek, tzn ktoś wystawił jeden kamień nie za 1,9MLN ale za 19 MLN (z jedynkami na końcu przez co wydaje się, że liczba jest mniejsza - bo jedynki mają mniejszą czcionkę niż zero) a pod koniec wszystkie wypadły. Rein Potionów zeszło tradycyjnie ponad 20, bo jak "za pierwszym razem" doszedłem do 8 to chciałem mieć jeszcze 2, żeby ładniej wyglądało i za więcej się sprzedało jak zdobędę coś lepszego. Przy kolejnym losowaniu musiałem zacząć od nowa. No ale przecież mnie stać ;)... Takie przeboje miałem gdy byłem na 36 poziomie a kasy też nie miałem zbyt wiele. Jak widać W KOŃCU opłaciło się. Na allegro zostawiłem za tą broń jakieś 2,5 zł czyli jedną puszkę Żywca (tyle kosztuje 70 MLN w złocie).

Ja tam się cieszę, ponieważ walę tylko specjale ze skillem max dmg (czyli 101 + 42) o czym potworki przekonują się cały czas bardzo dotkliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dołączona grafika

Mówisz masz ;)

Dlaczego też do każdej broni wrzucasz te kamyki?

edit:

Znalazłem coś takiego:

Dołączona grafika

Jednak czasem opłaca się bić bossów - planuję podnieść poziom na +3 póki co i wypchać kamykami. Wasze sugestie? Czyżby te fioletowe? Jeżeli tak to jest ktoś w stanie sprzedać mi je po korzystnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

U orka nie ma różnicy czy wkładasz kamloty magiczne, powietrzne, ogniste czy inne - nie ma żadnych rasowych bonusów. Rycki mają podobnie bo to są takie same młoty jak orki :P. Z tą różnicą, że u Ciebie def jest potężny a u mnie jest w sumie tylko POWER. Tylko lub aż :P. Praktycznie ubicie starego najta jest niemożliwością. Nie w pojedynkę. Dlatego nadaje się do drużynowego trzaskania bossów: kiedy on przyjmuje dzielnie hity na klatę (z tarczą), reszta okłada bossa z bezpiecznej odległości. Jak wiadomo bezpieczeństwo i higiena pracy jest na pierwszym miejscu ;).

Ten drugi kij do odganiania much od placków na pastwisku zdecydowanie bardziej nada się do expienia, tylko musisz go doładować kamlotami.

Jak kładziesz elementarny gruz to koniecznie tego samego rodzaju. Zamiast 3x ziemia i 2x powietrze lepiej jakbyś włożył 5x tego samego - w przeciwnym przypadku najpierw doda do ataku obrażenia od ziemi a potem od powietrza. Na niskich poziomach i tak nie ma stworków z rezistami. Na moim też ich nie ma więc bez obaw ;).

Jak już doładujesz gnata gruzem to wlej w niego potionków tak do 6 (6 udanych). Potem jest rydzyk-fizyk. Nie martw się, że to kosztuje, bo to jest chyba oczywiste ;). 10 baniek zleci "ot tak" ;). Oczywiście zawsze jest szansa, że potionki zniszczą Ci broń, no cóż: życie :P.

Mój patyk zabiera w ciągu 6 sekund (tyle czasu zajmuje mi odpalenie 4 obszarowych specjali PoE) 2,5-3,0k obrażeń. Wiem, że to mało ale mam dopiero 42 lev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Obojętnie, bo i tak wydasz ... sporo jak będziesz chciał posiąść super broń ;).

Jak wlewasz potiony a potem gruz to gruz udaje się wbić bardzo rzadko, natomiast jak kamieniujesz broń to potem jest problem z potionkami. W zasadzie taniej wyjdzie ukamienować broń, bo kamienie na wysokich poziomach są znacznie (4 razy) droższe od rein potions.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dlatego zbieram rein poty ;)

O kamieniach poki co mogę pomażyć, chociaż wpakuję jeden na lvl 2 do itemka. No chyba, że wykosztuję się i jakoś promocyjnię zakupię coś na lvl wyżej.

Btw zaglądałem do gildiowej skrytki - te kamyki to mamy Ci tam wrzucać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...