Skocz do zawartości

Nexon fail


waaldii

Recommended Posts

Jesli moge cos zasugerowac, to czy ktos sprawdzil moze tego fps-a "Alliance of Valiant Arms". Rozmawailem ostanio z kolega ktory w to grao mowi ze jest calkiem ciekawa. Ja narazie sie nie wypowiem na teamt tej gierki, ale dzis postaram sie ja sciagnac i zobaczyc co to jest :) CHyba ze juz ktos w to gral i moze powiedziec czy warto jest to wogule sciagac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Alliance of Valiant Arms , moim zdaniem ten FPS moze byc nastepca combata, choc nie ma zbyt wielu broni do wyboru i troche dziwny jest interfejsc, ale za to grywalnosc moim zdaniem jest godna polecenia.Duzo jest tez skopiowane tam z CA, ale to juz inna historia.No i grafika jak ustawilem na najwyzza to jest calkiem przyjemna dla oka :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wiem ze to nie do tematu ale musiałem :).Przemek F.E.A.R to jest legendarny FPS, nie wiem czy miałeś patcha do wersji 1.08 ale wątpię.Postacie nie ruszają sią jakby miały "kaktusa w ...".Musiałbyś pograć na klanowych serwerach tam nie ma noobówi byś był ostatni :).Ponadto F.E.A.R posiada tryb CONTROL,którego nie ma w CA.Powiedz, a zagram z tobą bo mam ją na dysku, sądzę ze twoja opinia się wzięła z niewiedzy. Trzeba pograć żeby coś mówić o F.E.A.R.

Tutaj masz coś na rozruch,jeden z najlepszych graczy F.E.A.R

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=rNExPoXa_Jk

Może i noobów na serwerach nie ma, ale Ty nie masz w domu słownika, albo nie wiesz jak zainstalować takowy do przeglądarki - wystarczy założyć odpowiedni temat, to Cię nauczymy. 

Szkoła się zaczęła, warto poćwiczyć język polski - zeszycik i codziennie sobie słówka pisać...

Moje uwagi:

1. Polskie znaki - jak nie akceptujesz ich w swoim języku ojczystym to zmień okolicę, wyjedź do Anglii i tam pisz. 

2. Proste zasady - "nie" z czasownikami piszemy zawsze oddzielnie.

3. Interpunkcja - przecinki nie są pinezkami na nk - nie przyklejaj ich gdzie popadnie. 

Tyle zauważyłem - ale jak jeszcze raz takie błędy się posypią, to będę karał. 

Z poważaniem

Rogal.

Ja jeszcze 3 wychwyciłem

Pozdrawiam Micz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Duzo jest tez skopiowane tam z CA

Idź na pole, przewietrz się i wróć. Teraz napisz co naprawdę myślisz :) 

Ludzie was normalnie coś dopadło? Combat Arms jest marną kopią kilku innych gier - jak możecie robić rewers z grami, na których twórcom zależy? Jak możecie w ogóle uważać, że wyniosłe produkcje garściami biorą z Combat Arms? Litości...

Europe - ten gość nie grał na serwerach klanowych, bo na takich nie da się nakręcić dobrego i dynamicznego Frag Movie. Zresztą - takie skaczące prosiaczki załatwiało się noscopem z drugiego końca mapy w CoD 4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Co do czerpania garściami - ok, mało grałem w różne gry sieciowe... i CA była w sumie moją główną onlinową nawalanką. Być może nie wszystko podobało mi się w CA ale .. i tu was mam :). Żeby nie pisać tego w kilku miejscach walnę to w jednym temacie - w sumie chyba jestem to wszystkim klanowiczom winien (jakieś małe wyjaśnionko dlaczego mnie nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...