Skocz do zawartości

Nawigacja


Toki222

Recommended Posts

Hej dostałem z tepsy nawigację lark 35.7 jestem zielony w sprawie nawigacji mam problemik- chodzi o to że nie wiem jak wgrać mapę do takiej nawigacji, a drugi problem to taki że nie wiem skąd wziąć takową mapę czy z internetu ją można ściągnąć na kompa i przez kabel usb wgrać ją na nawigację:) czy takie mapy się kupuje w sklepie na płycie a później ją się instaluje na nawigacji??? POMOCY!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jak to Ci odpowiedzieć politycznie... Jak poszukasz map i nawigacji to znajdziesz szybko, tyle, że kopie nielegalne (linków nie podam). Wszystkie nawigacje samochodowe są płatne. Co do metod zdobycia oryginału: można kupić płyty w sklepie bądź poprzez internet (zarówno na stronach producenta jak i na allegro). Zawsze możesz też odkupić licencję używaną - znalazłem kilka aukcji np. , ale uczciwość sprzedawcy jest bardzo wątpliwa.

Co do samej instalacji - najczęściej takie mapy można zainstalować na karcie sd, która jest jednocześnie nośnikiem dla map. Tak powinno być w przypadku Twojego modelu nawigacji. Zresztą powinieneś mieć zainstalowaną jakąś wersję nawigacji? A może się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nawigacje, które daje TP mają już wgraną mapę, ale to urządzenie pracuje pod kontrolą Windows Mobile więc, np. Auto Mapa też zadziała, wystarczy podczas instalacji wybrać opcję nagrania na kartę o ile dobrze pamiętam, albo ewentualnie przez usb, bezpośrednio na urządzenie, ale zazwyczaj mają one dość mało pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...